User Tag List

• Bu konuyu beğendiniz mi?

mortal kombat x

Geçerli Reyting

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mortal kombat x

Status
    samanosuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    3574
    Yaptığı Beğeniler
    5216
    Super Moderator

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,195,771
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Konular
    505
    Ettiği Teşekkür
    5,919
    3,403 mesaja 18,193 teşekkür aldı

mortal kombat x

Alıntı aksneo Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    mortal combat street fighter tekken falan yüklü ama oturup oynamışlığım yok.
    istedikleri kadar ertelesinler.

ama witcher 3 ün ps3 e çıkmaması kötü oldu
    Mortal kombat ve street fighter gibi oyunlari kucumsuyorsun merak ediyorum dunya sen hangi dovus oyunlarini oynuyorsun.king of fighters hala oynanirken ve street fighter yada mortal kombat bu kadar oynanirken sen ne oynuyorsun cok merak ediyorum.metin 2 ve knights online mi yoksa counter strike mi oynuyorsun.bence mario daha iyi olur

2. samanosuke üyemize teşekkür edenler:
    agniruda (04.Haziran.2015)

Status
    aksneo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    193
    Yaptığı Beğeniler
    63
    Senior Member

Seviye: 32 
    Tecrübe: 449,966
    Sonraki Seviye: 453,790

Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    129
    154 mesaja 300 teşekkür aldı

mortal kombat x

Alıntı samanosuke Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Mortal kombat ve street fighter gibi oyunlari kucumsuyorsun merak ediyorum dunya sen hangi dovus oyunlarini oynuyorsun.king of fighters hala oynanirken ve street fighter yada mortal kombat bu kadar oynanirken sen ne oynuyorsun cok merak ediyorum.metin 2 ve knights online mi yoksa counter strike mi oynuyorsun.bence mario daha iyi olur
    Keşke cevap yazmadan önce tenezzül edipte cevap yazdığın kişinin ne yazdığını okusan !!!.Oyunları küçümsesem yüklü olduğunu söylemem.Bu tarz dövüş oyunları genellikle kalabalık arkadaş ortamlarında oynanır. Benim de şu an böyle bir imkanım yok..son olarak da herkes dövüş oyunu oynamak ve sevmek zorunda değil..benimde bu aralar oynama fırsatı bulduğum oyun Mário çakması far cry 4..

iPhone 5 den gönderilmiştir..
    Konu aksneo tarafından (04.Haziran.2015 Saat 04:38 ) değiştirilmiştir.

Status
    bjornebye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    55
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Senior Member

Seviye: 29 
    Tecrübe: 237,972
    Sonraki Seviye: 242,754

Konular
    12
    Ettiği Teşekkür
    148
    46 mesaja 88 teşekkür aldı

Bencede bu tarz oyunlar arkadaşlarla karşılıklı oynandığında çok daha zevkli oluyor.

Status

Aldığı Beğeniler
    3574
    Yaptığı Beğeniler
    5216
    Super Moderator

Konular
    505
    Ettiği Teşekkür
    5,919

[QUOTE=aksneo;42788]Keşke cevap yazmadan önce tenezzül edipte cevap yazdığın kişinin ne yazdığını okusan !!!.Oyunları küçümsesem yüklü olduğunu söylemem.Bu tarz dövüş oyunları genellikle kalabalık arkadaş ortamlarında oynanır. Benim de şu an böyle bir imkanım yok..son olarak da herkes dövüş oyunu oynamak ve sevmek zorunda değil..benimde bu aralar oynama fırsatı bulduğum oyun Mário çakması far cry 4..

Okumadigim hic bir seyi yorumlamam.dovus oyunlarinin sadece arkadasin varsa oynarsin yorumunada katilmiyorum.bir dovus oyunu kendini gelistirdikce anlam kazanir.kendini gelistirmedigin bir dovus oyununda karsi rakip biliyor sen bilmiyorsan zaten bir zevki cikmiyor.dovus oyunlari ne futbol nede araba yarisina benzer.ilerleme tarzi oyunlari 1 veya 2 kez oynarsin ama dovus oyunlarini surekli oynarsin sikildikca

Status

Aldığı Beğeniler
    3574
    Yaptığı Beğeniler
    5216
    Super Moderator

Konular
    505
    Ettiği Teşekkür
    5,919

Bu arada the witcher bildigimiz ps3 platformu grafigine sahip bu oyunun sadece xbox one ps4 ve pc ye cikmasi sacma.oyunun sinematik videosu ile oynanis goruntulari ayri yerlere bakiyor.bir the order 1886 grafigine sahip degil.

Status
    Zspear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    68
    Yaptığı Beğeniler
    142
    Member

Seviye: 25 
    Tecrübe: 81,799
    Sonraki Seviye: 100,000

Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    197
    35 mesaja 79 teşekkür aldı

PS 1 ve 2 de tekken mortal kombat hastasıydım, kendi kombolarımı yapmaya çalışıyordum ama nedense ps3 e geçtikten sonra soğudum
    Tekken 6 nın döğüş başlama ve arası bekleme süresi neydi öyle ızdırap ızdırap,TTT2 hava komboları peh 2 havaya kalkınca oyundan soğuyordun, vazgeçtim youtube da twitchde turnuvaları izleyince insan oyundan soğuyor, kendi çapında herkes kendine göre iyidir tabi , tekken serilerinde abartısız bütün karakterlerin 10 hit combolarını yapabiliyorum ama onların seviyesine ulaşmak da uçurum gibi birşey
    Mk9 idare ederdi ama oyunda ruh yok gibi geldi bana, ya evde tek başına oynuyorsun velevki online olsun; versus oyunlarını kaç dk oynayabilirsin ki, 1 turnuva mı 2 turnuva mı,nette izliyorsun adamların yaptıklarını sonra sen yapmaya çalışıyorsun olmuyor canın sıkılıyor, controller ile oynarken parmakların acıyana kadar işte devam edebiliyorsun
    Konuyu saptırmak istemiyorum ama beyler artık alışın açık dünya oyunlarına rpg oyunlarına o zaman versus oyunları öylece rafta durur, DA Inquisition Skyrim Darksiders gibi oyunlara her başladığım zaman ilk 4 saatin nasıl geçtiğini hatırlamıyorum velevki dün oynamış olup bugün kaldıgım yerden devam etsem bile değişmiyor

Tekken Veya MK dursun kenarda arkadaşın gelince takılırsınız, MK X geç çıkacak diye sızlanacak değilim

8. Zspear üyemize teşekkür edenler:
    agniruda (04.Haziran.2015)

Status

Aldığı Beğeniler
    193
    Yaptığı Beğeniler
    63
    Senior Member

Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    129

[QUOTE=samanosuke;42795]
    Alıntı aksneo Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Keşke cevap yazmadan önce tenezzül edipte cevap yazdığın kişinin ne yazdığını okusan !!!.Oyunları küçümsesem yüklü olduğunu söylemem.Bu tarz dövüş oyunları genellikle kalabalık arkadaş ortamlarında oynanır. Benim de şu an böyle bir imkanım yok..son olarak da herkes dövüş oyunu oynamak ve sevmek zorunda değil..benimde bu aralar oynama fırsatı bulduğum oyun Mário çakması far cry 4..

Okumadigim hic bir seyi yorumlamam.dovus oyunlarinin sadece arkadasin varsa oynarsin yorumunada katilmiyorum.bir dovus oyunu kendini gelistirdikce anlam kazanir.kendini gelistirmedigin bir dovus oyununda karsi rakip biliyor sen bilmiyorsan zaten bir zevki cikmiyor.dovus oyunlari ne futbol nede araba yarisina benzer.ilerleme tarzi oyunlari 1 veya 2 kez oynarsin ama dovus oyunlarini surekli oynarsin sikildikca
    Herhalde yazılanları sen anladığın gibi okuyorsun.
    Ben dövüş oyunları SADECE arkadaşlar ile oynanır demedim. Orada GENELLİKLE diye bişey yazmışım.
    Dövüş oyunları konusunda da yazdıklarım benim kendi şahsi yorumlarım.

10. aksneo üyemize teşekkür edenler:
    Zspear (04.Haziran.2015)

Status

Aldığı Beğeniler
    193
    Yaptığı Beğeniler
    63
    Senior Member

Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    129

Alıntı Zspear Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    PS 1 ve 2 de tekken mortal kombat hastasıydım, kendi kombolarımı yapmaya çalışıyordum ama nedense

......

Tekken Veya MK dursun kenarda arkadaşın gelince takılırsınız, MK X geç çıkacak diye sızlanacak değilim
    Ne yazmışsın öyle kardeş ya baya detaylı olmuş

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri