User Tag List

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Lütfen herkes okusun

Geçerli Reyting

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen herkes okusun

Status
    baybarsturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    5
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 21 
    Tecrübe: 30,210
    Sonraki Seviye: 38,246

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    44
    9 mesaja 13 teşekkür aldı

Ferex'in paylaştiği yamanin scofild'e ait olduğunun ispat videosu ( baybars )

Lütfen herkes okusun

Cümleten Selamlar Arkadaşlar

Yukarıda Allah var. O ki her şeyi bilir, görür ve duyar. Bunda hepimiz hem fikiriz değil mi arkadaşlar. Elhamdülillah hepimiz (çoğumuz) Müslümanız.

Ferex arkadaş da mesajında yalan ithamlarda bulunanları Allah'a havale etmiş. Ben de aynı şekilde Allah'a havale ediyor ve "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" diyorum.

Ferex arkadaş; diğer sitede yorumumu yazmıştım ve yama'nın Scofield'e ait olduğunu belirtmiştim çünkü deliller sağlamdı ve yamaları incelediğimde Scofield'e hak verdim.

Diğer sitede bu konu hakkında mcps4 sitesinde yorum yapmayacağımı yazmıştım çünkü yine aynı olaylar yaşanacak, sen ve takımın yama bizim diyecektiniz ve inkar edecektiniz.

Konu çözüme kavuşmayacaktı ve uzayıp gidecekti bu yüzden yazmayı düşünmüyordum. Fakat sen açtığın bu konuda sınırları biraz aşmışsın ve Scofield'e ağır sözler

söylemişsin. Haklı olsan neyse de bir de hem Scofield'in yamasını alıp kendi yaman gibi paylaşıyor hem de Scofield'i suçluyorsun. Bunun üzerine fikrimi değiştirdim ve

her ikinizin yamalarını da detaylı bir incelemeye soktum. Sonuç; en başta dediğim gibi sen Scofield'in yamasını alıp kendi yaman gibi sitende paylaşmışsın.

Yalancıları Allah'a havale ediyorsun ama asıl sen Scofield'in yamasını alıp kendininmiş gibi paylaşıyorsun. Allah korkusu yok mu sende arkadaşım böyle yapıyorsun?

Bak çocuğun olduğundan bahsediyorsun, Allah'a şükür benim de var. Bugüne kadar onu utandıracak bir şey yapmadım. Senin de yalan söyleyerek yapmamanı dilerim.

Sana güvenen de site de bir sürü üye arkadaşın var ve onlar da gözü kapalı sana inanıyorlar. Yani ferex ben yaptım diyorsa doğru söylüyordur diye düşünüyorlar.

Ama maalesef yanılıyorlar. Gerçi her insan kendi yaptığından mes'uldür ve o arkadaşlarda araştırmadan bilip bilmeden yazdıkları için Scofield'e haksızlık ediyor, Kul Hakkı yiyorlar.

Arkadaşım bu video ve ispat ile seni zor duruma düşürmek istemezdim ama sen olayı açtığın konu ile büyütünce, ben de emeğe saygı duyan bir insan olarak Scofield'in

hakkının yenmesine gönlüm razı olmadı. Üstüne üstlük sen ve sana inananlar bilmeden Scofield'e yazdıkları mesajları ile haddinden fazla ağır sözler söylemişler.

Senden şunu rica ediyorum. Artık yalan olmasın. İnsanlar birbirine hakaret dolu mesajlar yazmasın. Emek verenin hakkı yenmesin. Emek için bir teşekkür yeter.

Zaten Scofield'inde seninde tek istediğiniz emeğe karşı bir teşekkür değil mi arkadaşım? İşte sen de bu oyunun yama konusunda bir hata yapmışsın ve artık bunu kabul et.

Senin hakkında daha önceki yazışmalarımızdan çıkarttığım karakter analizine göre bunu kabul etmeyeceğini bildiğimden videolu bir ispat hazırlamak durumunda kaldım.

Sana daha önceden de bahsetmiştim ben 40 yaşında fabrika sahibi bir insanım. Oğlum'a oyun indirmek için girdim bu PS3 olayına ve zamanla edindiğim tecrübeleri diğer

arkadaşlar ile paylaşmaya başladım. Senin de yaşın küçük değil kendin söylemiştin. Scofield bizlere göre genç. Her insan hata yapabilir mühim olan özür dilemeyi bilmektir.

Neyse temel olarak sana söylemek istediklerim bunlardı. Şimdi senden doğruyu itiraf etmeni rica ediyorum. Lütfen başka yalanlar ile cevap verme. Bir Özür yeter.

Yazımın sonunda paylaştığım video ile yamayı Scofield'in sitesinden alıp kendininmiş gibi paylaştığının %100 kanıtı bir video hazırladım. Açık kapı bırakmadım sana.

Bu yüzden lütfen bahaneler olmasın, yalanlar olmasın. Her ikiniz de bu yamalar için emek harcıyorsunuz. Bana kalsa keşke kardeş site olsanız ama bunu iki tarafında

yürekten istemesi gerekir. Kim bilir belki bir gün olur. Siz iki admin isteyin yeter. Bu arada ben de daha yeni sayılır Super Moderatör oldum diğer sitede.

Bu sitede olan orada yada orada olan burada olmayabilir. Bak bir çok üye iki siteyi birden takip ediyor. Bence kardeşlik en güzel çözüm olacaktır.

Zaten sizin site olsun, bizim site olsun bu gibi sitelerin geleceği parlak değil. Her an kapatılabilir. Şimdilik Sony'nin Türkiye olarak fazla dikkatini çekmiyoruz.

Daha geçen hafta Sony'nin baskısı ile serverlarının bulunduğu kendi ülkelerindeki yasal yaptırım ile iyi bilinen yabancı sitelerden PS3GAMEROOM sitesi kapatıldı.

Ve başka birilerine satıldı. Şu anda private/free server olarak başka yerden hizmet veriyor. Yani gelecekte bu playstation paylaşımları yapan bizlerinde başına gelecek.

Yani kavga dövüş yapana kadar elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olmalı ve yararlanabileceğimiz kadar yararlanmalıyız.

Neyse ferex arkadaşım şimdi videom hakkında bilgiler vereyim.

Öncelikle senden ve sana destek olmak için Scofield'e ağır sözler söyleyen üye arkadaşlardan Scofield'den özür dilemelerini rica ediyor ve bunu bekliyorum.

Özellikle @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın], @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] ve @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]_inceoğlu üye arkadaşlar ağır sözler sarfetmişler bir özür dilemeliler diye düşünüyorum. Özür dilemek bir erdemdir.

Şimdi şu konularda seni uyarayım;

Videom'u ve yazımı hem bu konuda hem senin açtığın oyun yamasının bulunduğu konuda paylaşıyorum. Konuya teşekkür eden üyelerin her birine videom'u gönderiyorum.

Muhtemelen bu üyelerden çoğu senin açtığın yama konusundan ve senin paylaştığın kendi linklerinden bu yamayı indirmişlerdir. Şimdi hepinizden indirdiğiniz

bu yamayı göstereceğim metot ile açmanızı ve benim gösterdiklerimi kendileri de doğruladıktan sonra her iki konuda da sonucu yorum yaparak doğrulamalarını

istiyorum. Yani herkes kendi gözleri ile görsün. Gerçi benim videom zaten her şeyi gösteriyor ama hepinizin deneyip sonucu yazmasını istiyorum.

Ferex arkadaşım sen zaten gerçeğin ne olduğunu biliyorsun. Yama senin değil biliyorsun. Yukarıda Allah var onu da biliyorsun.

Özellikle @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] , @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] , @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]_inceoğlu ve @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] arkadaşların da kendi indirdiklerini kontrol edip yorum ve özürlerini bekliyorum.

Metot konusuna gelince; metot seninde mesajında bahsettiğin Quick bms ile yamayı açma ve içindeki dil dosyalarına ulaşma olayıdır. Yani senin kullandığın metot.

Bu arada açtığın bu konu ve yama konusunun tam sayfa resimlerini ve videosunu çektim. Elimde tedbir amaçlı delil olarak bulunsun.

Ayrıca ve en önemlisi benim yazdıklarımı okuyup videoyu izledikten sonra sakın yama konusunda paylaştığın yama linklerini değiştirme. Onları da kayıt altına aldım.

Şu ana kadar indirmiş olanlar ve bundan sonra indirecekler de senin linklerinden yamayı indirip aynı şekilde kontrol etsinler ve ilgili konularda yorumlarını yapsınlar.

Zaten ilgili yama konusunda teşekkür eden bir çok üye bu dosyayı indirmiştir. Kanıt kendi ellerinde bulunmaktadır.

Paylaştığın 1. Link:
    15 Mayıs da paylaştın yani ilk yamayı paylaştığın tarih.
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Paylaştığın 2. Link:
    18 yada 19 Mayıs da paylaştın. Bu 2. linki alternatif Link olarak paylaştın.

Ayrıca şu bilgileri de paylaşayım.

Bu oyunun Türkçe yama konusunu;

Scofield kendi sitesinde 27 Nisan 2015 tarihinde açmıştır.

Ferex ise kendi sitesinde 28 Nisan 2015 tarihinde açmıştır.

Yani Ferex konuyu Scofield’den 1 gün sonra açmıştır.

Konu açılış tarihi bence çok önemli değildir.

Bence önemli olan yamayı daha önce bitirip paylaşmaktır diye düşünüyorum.

Scofiled hazırladığı yamayı 10 Mayıs 2015 tarihinde paylaşmıştır.

Ferex ise yamayı 15 Mayıs 2015 tarihinde paylaşmıştır.

Yani Ferex yamayı Scofield’den 5 gün sonra paylaşmıştır.

Önce paylaşan Scofield olduğuna göre; Nasıl olur da 5 gün sonra paylaşan Ferex den yamayı almış olabilir arkadaşlar?

Ve iki yamada nasıl olur da %100 aynı olur. Sadece yama yapanın ismi değiştirilmiş olup geri kalan her yer noktası virgülüne aynı olabilir mi?

Sana karşı haksızlık olmasın bundan da bahsedeyim. Sen de mesajında deliller vermişsin. Hepsini tek tek inceledim. Bütün siteleri ziyaret ettim. Yazılanları okudum.

Sen de bu yama için uğraşmışsın ama muhtemelen Scofield senden önce davrandı ve hazırladığı yamayı paylaşınca ve tahminime göre senin yama henüz tam olarak

hazır olmadığı için Scofield'in yamasını indirip bir kaç gün bekleyip içinde SCOFILED yazan bir yeri (sadece burayı gerisi nokta virgül aynı) ferex28 olarak değiştirip sonra da

kendi yaman gibi paylaşmışsın. Haklıyım değil mi arkadaşım. Ama bir şeyi değiştirmeyi unutmuşsun onu da video da izlersin.

Yani ferex arkadaşım Allah korkun varsa, erkek adamsan benim bu mesajımı ve videom'u silemezsin yada beni gerçekleri ortaya çıkartmayayım diye BAN 'lamazsın.

Biliyorsun böyle yaparsan daha kötü yapmış olursun ve diğer üyelere senin suçlu olduğunu anlamış olurlar. Yani erkekçe çık özür dile bu konu kapansın gitsin.

Zaten diğer teşekkür eden üyelere de videoyu mesaj atıyorum ve bu üyelerden istediğim herkes kendi indirdiği yamayı dediğim metot ile açıp kendi gözleri ile görsün istiyorum.

Ayrıca bu konudaki 1 nolu ilk açılış mesajında yazdıklarına ve bana hitaben yazdığın 3 nolu mesaja ayrıca konuda cevap vereceğim. Onları da okursunuz.

Son olarak site sahibi @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] arkadaşında konuya gerekli hassasiyeti göstereceğini düşünüyorum. Teşekkürler.

İspat videosu budur arkadaşlar. 1080p kalitesinde çektim. Kendi sesimden anlatım yaptım. Kesintisiz sesli videodur. İspat böyle olur. Üzerinde oynama yapılmış resimlerle değil.

Lütfen herkes izlesin.

Ayrıca şunu söyleyeyim. Yamayı ferex'in verdiği bağlantıdan indirip oyunu bitiren varsa şuna dikkat etsin.

Oyunu bitirdiğinizde oyunu yapanların isimleri ekranda akar ya. Orada hemen başlarda SCOFIELD ismini görebilirsiniz.

Yada oyunu oynamadan da oyunun ana ekranında içinde CREDITS yazan yer vardır. Oraya bakın bakalım ne yazıyor?

Kısaca Ferex'in paylaştığı yama Scofield'in sitesinden alınmış ve Ferex'in kendisininmiş gibi paylaşılmış ve lanse edilmiştir.

Tabi Ferex arkadaş sanıyordu ki bu işleri bilmeyen siz kullanıcıların bu yama paketini açamayacağınızı düşündüğünden kimse gerçeği öğrenemez diye düşündü.

Ama yanıldı arkadaşlar. Video da gösterdiğim gibi artık hepiniz yapabilirsiniz arkadaşlar. Zaten yapıp gerçekleri görün ve yorumlarınız yazın. Kolay gelsin.

FEREX ARKADAŞIM SADECE BİR ÖZÜR YETER. Senen insanca beklediğim budur. Bu yaptığına başka bahane ve yalan da yaratamazsın zaten.

Kullanacağınız Quick bms programı da budur arkadaşlar.

Programı indirin. Ferex arkadaşın linkinden indirdiğiniz Türkçe yama doysası olan Data00.packed dosyasını bu klasör içine yapıştırın ve .bat uzantılı otomatik çıkarıcı

dosyalarından birini tıklayarak yamanın extract klasörü içine çıkmasını bekleyin. english.txt dosyası içine girerek videoda gösterdiğim gibi yama kime aitmiş bir bakın.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız - - -

FEREX ARKADAŞIM YAZDIKLARINA CEVAPLARIM BUNLARDIR.

KINIYORUM
    ASIL BEN SENİ KINIYORUM

Selamlar MCPS4 üyeleri ve Takipçileri. XXX Sitesinin admini scofield çıkardıkları yama portlarının kendisinden çalıntı oldukları hakkında sitelerinde konu açmıştır.Yaverleride destek çıkıp konuyu dahada ileriye taşımak istiyorlar.
    Evet arkadaşım yama SCOFIELD 'e aittir ve ispatını video ile gösterdim. Sen çalmışsın. Yaverlerin başı da ben oluyorum sanırım.
    Senin destekçi yaverlerini de bu konuda yazdıkları mesajlar ile gördük. Ben gerçekleri yazdım. Herkes neyin ne olduğunu artık anlayacak.

Buyrun baştan sona Yama gelişimleri.
    1- Castlevania lords of Shadow oyunu herkes biliyor Oyun Çevir ekibi tarafından yaklasık 4 yıl önce çıkarıldı.1 yıla yakındır Türkçe yama işine girdiğimden beri bu oyunu ps3 e portlamak istiyordum.tabi bu işe ilk kalkıştıgımda fazla bilgi birikimine sahip değilim.Turizmde çalıştıgımdan dolayı iyi seviyede bir ingilizceye sahibimdir.
    3 nolu mesajında bana hitaben yazdığın resimdeki farklar bulmaca konusunda ne kadar iyi İngilizcen olduğunu gösterdim. 3 nolu mesajda çeviri programındaki hileni gösterdim.

Neyse bu oyun için Techno Game grubundan Murat Gündoğdu ile görüştüm sagolsun yardımcı oldu textlerini gönderdi gecen mart ayında facebook ta mesajlarımdada var halende görüşürüm kendisiyle.Dosyayı Quick bms ile actık geriye portlamada
    bu hatayı aldım devamlı...
    olmamıştı bir türlü....
    neyse zenhax sitesinde konu açtım.sitede adım 'codec' diye geçmektedir.ve sitede açtıgım konuda nameless32 isimli The Evil Within oyununda yardım eden arkadaş alltaki resimde oldugu gibi.scofield dün akşam mesaj cekiyor bu yama texti bana ait diye.kabul da etti senin actıgın konudan yararlandıgını ama olmadıgını.yalan söylüyor cünkü bastan sona bu sitede actıgım konuda bu oyun portunu yapmıştır..adam kendi sitesinde yamaya 1.5 yıl önce basladı.bir port bu kadar sürer mi?benim kızım 1.5 yasında.oysaki işlerim vardı diyor.malum sitelerinde kac oyun portu başlayıp kalmış.ben yapamıyorsam nasıl portlayayım.
    İlgili verdiğin bağlantıların bulunduğu siteye gittim. Baştan sona bütün yazılanları okudum. Senin yazdıklarını ve sana cevap verenlerinkini yani hepsini okudum.
    O sitede Scofield hakkında geçen herhangi bir yer yok. Başka bir yerden bahsediyorsan bilemiyorum. Yani ben senin dediğin gibi bir şey bulamadım. Verdiğin linkteki konuda yok.
    Özel mesaj çekti diyorsan bilemiyorum. Yani söylediklerini ispat edecek bir bulgu bulamadım.

The Evil Within oyununun yamasını henüz detaylı bir şekilde inceleme fırsatım olmadı. Senin yazını okuyunca hızlı bir şekilde baktım ve şu farkları gördüm.

Öncelikle Scofield kendi sitesinde bu yamanın TechnoGame ekibine ait olduğunu ve kendisinin PS3 port işlemi yaptığını yazmış.
    TechnoGame ekibi bu yamayı 20 Aralık 2014 tarihinde yayınlamış. Nameless32 ise yamayı seninle 12 Şubat 2015 tarihinde paylaşmış.
    Sen bu yamayı Nameless32 yaptı diyorsun. Ne zaman yaptı bilemem ama TechnoGame ekibinin yama tarihi Nameless32 'nin senle yama paylaşmasından önce gözüküyor.

Hem senin konundaki yama boyutuna hem de Scofield'in kendi sitesinde paylaştığı yama boyutuna baktım ve boyutları arasındaki fark küçük de olsa farklı olduğunu belirledim.
    Yani yama boyutlarınız farklı.

Her iki sitede paylaştığınız yamanın resimlerine ayrı ayrı baktım. Paylaşılan oyun görüntüsü alt yazılarında da farklılıklar vardı.

Scofield diyor ya sen Türkçe harfleri kullanmıyorsun yamalarında diye (doğru söylüyor bende senin yamalarının çoğunda bunu gördüm) ama kendisi PS3 'ün desteklediği bazı Türkçe
    karakterleri kullanıyor.

Her iki sitede bulunan bu yama resimlerinde de ikiniz arasındaki farklar şunlar; isterseniz kendiniz de her iki siteye bakıp kontrol edebilirsiniz.
    Ferex olarak sen The Evil within yamasında Türkçe ç, ö, ü, ı harfleri yerine ingilizce olanlarını yani c, o, u, i harflerini kullanmışsın.
    Scofield ise yamalarında Türkçe ç, ö, ü ve ı yerine (üstü şapkalı) ı kullanmış. Yani sen kullanmıyorsun ama o kullanıyor. Scofield bundan bahsetmiş kendi sitesindeki yazısında da.

Arkadaşlar genel bilgi vereyim PS3 genel olarak bazı Türkçe harfleri destekliyor örneğin Almanca dilinde de ö ve ü harfleri vardır bundan destekliyor.
    Genelde oyuna göre farklılık gösterebilir ama Türkçe ye özel olduğu için PS3 ş ve ğ harflerini göstermez ve bunlar yerine s ve g kullanmak gerekir.
    Yoksa yama çalışmayabilir yada bozuk gösterecektir.

Ayrıca Scofield kendi sitesinde tek başına uğraşıyor bu yama olayında maalesef seninki gibi bir grup oluşmadı orada ve mühim olan yamayı hazırlayıp başkasından erken çıkartmak.
    Ne kadar sürdüğü o kadar mühim değil. Önemli olan kimsenin emeğini çalmamak önemlidir. Anlatabilmişimdir sana sanırım.

1.5 yaşında kızın varmış Allah bağışlasın. Ona doğru bir insan olmayı öğret.

Üstelik kimse sana oyun yaması yapamıyorsun demedi. Senin emeğin geçen her yama için ben teşekkür ettim, her zaman ederim de. Emeğe saygı.

Ayrıca bu konular gündeme gelince aklıma geldi. Hatırlarsın Alien Isolation oyunu ve o konuda da baya tartışmıştık. Sen ve yamadaki arkadaş grubun Scofied'i suçlamıştı
    yamanızı çaldı diye. Ağır hakaretler edilmişti. Scofield ise oyunçeviri'nin paylaştığı yama ile kendi PS3 portunu yaptığını söylemişti. Sonra tartışmalar bir süre sonra tatlıya
    bağlanmıştı ve sonuç ise oyun çevirinin sizin yamayı çalıp paylaştığını ve Scofield de oyunçeviriden aldığı için yamaların aynı olduğu söylenmişti.
    O zaman ilgili konuda yazmışmıydım hatırlamıyorum ama o oyun yaması da benim kafamda hala soru işaretleri taşıyor. Niye mi?
    O oyunun yamasında bir bölümünü hazırlayan arkadaş da bana yamanın kendilerine ait olduğunu ispatlamak için kendi çevirilerini gönderdi. Ben bu çevirileri senin konuda
    paylaştığın ile kontrol ettiğimde aynı olmadıklarını görmüştüm yani komple farklıydı o bölüm. O zaman sana desem yine kavga çıkacaktı.
    Neyse işte böyle yama benim-senin kavgaları olunca insanın aklına her şey geliyor.

Castlevania Lords of Shadow oyununa dönecek olursak;
    Aşağıdaki resimde verdiğin linkte sen bu Castlevania oyun yaması için Nameless32 den yardım istemişsin, bir çalışma yapmışsın, uğraşmışsın. Bir emek var bu doğru.
    Ama sonuçta gidip kendi çalışmanı değil Scofield'in çalışmasını alıp paylaştın yama konusunda. Bu kadar uğraşa rağmen neden böyle bir şey yaptın anlamak mümkün değil.

İlgili linkte tam olarak şunları konuşmuşsunuz. Ayrıca geri paketlemeyi sen mi yaptın Nameless32 mi yaptı yazışmalarınızdan bu da anlaşılmıyor.

- Ferex: Sen demişsinki; data dosyasını quick bms ile açtığını ama geri paketleyemdiğin hakkında yardım istemişsin.

- N32: Sana demiş ki; english.txt dosya adını italian.txt adına çevirip mevcut bms script ile geri paketleyip sonra hex editör ile italian adını english yap demiş.
    Not olarak da sana demişki; Doğru bir şey değil ama Oyun yamasının içindeki oyun yapımcılarını yani Credits'i silip o açılan boş bölüme DLC2-Reverie(Düş/Hayal)
    ek paketinin çevirisini yapıp yapamaycağını sana sormuş.

- Ferex: Sen demişsin ki; Bir numarasın dostum. Deneyeceğim eğer geri paketleyemezsem dosyayı sana göndersem benim için yaparmısın diye sormuşsun?
    Sana DLC2 çevirisini yapıp yapamaycağını sormuş ama sen bu konuda bir cevap yazmamışsın.

- N32: Sana demiş ki; Yardım edebilirim ama upload neredeyse 3 GB, yapamam.

- Ferex: Sen demişsin ki; Cevap için teşekkürler nameless32. Verdiğim linkte sadece dil dosyaları var içindeki altyazıları değiştirdim. Bunu data00 dosyasına
    paketlemesini yapabilirmisin? Eğer sende data00 dosyası yoksa 1.07 GB boyutunda ben senin için yükleyebilirim. Herşey için teşekkürler nameless32.
    Daima seni takip edeceğim. demişsin. Verdiğin link ise şu: [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Bu arada bu verdiğin linki indirdim baktım. Bu senin oyun çeviriden alıp içinde düzeltmeler yaptığın kendi yama çalışman. Biraz aşağıda bir kısmını gösteren resmini de
    paylaşmışsın. Bu yamayı inceledim. Öncelikle bu yama ile Scofield'in yaması arasında ne fark var biliyormusun. Scofield bütün bu yama içindeki ğ ve ş harflerini tek tek
    g ve s harfleri ile değiştirmiş. Yoksa yama Ps3 de sorun çıkartırdı. Ama sen neredeyse tamamında bunu değiştirmemişsin. Daha bir sürü hata daha var da neyse onları söylemeyeyim.
    Scofield aynen kendi sitesinde dediği gibi kendiside oyunçeviri den aldı ama tek tek bütün yamayı düzenledi ve düzeltti yani ps3 tarafından okunacak hale getirdi. Bak oturdu
    çeviri yaptı demiyorum. Scofield çeviri yapıyorum demiyor. Yamayı düzeltiyor PS3 için kullanılabilir hale getiriyor. Bazı yerlerde de oyun çeviriden farklı olarak bazı yerleri
    anlam düşüklüğü olmasın diye düzeltiyor. Bazı yerlerde de özellikle faklı değşiklikler yapıyor ki yamasını çalan olursa kendisi anlayabilsin diye.

Kısaca senin gönderdiğin bu yamanı Nameless32 data packed içinde birleştirse bile senin bu yaman PS3 de sorun yaratırdı. Tahminimce zaten denedin ve olmadı da sonra da
    Scofield'in düzeltilmiş yamasını alıp kendi yaman gibi paylaştın diye düşünüyorum. Bir de bu yazışmaları delil diye buraya koydun ki millet sana inansın.
    Ah be ferex arkadaşım sen akıllısın da diğer herkes aptal mı sanıyorsun.

Neyse Nameless32 ile olan yazışmalarına devam edelim. Senin en son yazdığın yukarıdaki son mesaja nameless32 cevap yazmadan önce sen bir mesaj daha yazmışsın.

Şöyle ki;

- Ferex: Sen demişsin ki ona; Bir numaralı adam aşağıdaki ps3 oyunlarını uyarlayabilirmisin? demişsin nameless32 için. Ve aşağıdaki oyun linklerini vermişsin.

Darksiders-1

Darksiders-2

Ferex arkadaşım bakıyorum her şeyi nameless32 den istiyorsun. ilginç.

- N32: Sana demiş ki; DLC2 Reverie dil çevirisini yaparsan sana yardımcı olurum. demiş
    ve aynı zamanda data00.packed dosyası içinde hem oyunun hem DLC lerin textlerinin olduğunu söylemiş. Yani bunu sana nameless32 söylemiş.

Sen birde yazında Scofield'e diyorsun ya onlar bu yama içinde DLC lerinde çevirisi olduğunu bilmiyorlar diye. Bilmeyen senmişsin demek.
    Biz neden bilmeyelim text içinde DLC ile başlayan text mesajları dolu sen görmedin mi?

Sonra nameless yazısına devam etmiş ve demiş ki; Darksiders 1 için sana yardım edebilirim ama Darksiders 2 şu an için mümkün değil. Demiş.

Yani Darksiders-1 için yardım edecekmiş ama Darksiders-2 'yi henüz onlarda yapamamışlar.
    Birde bu yazının sonunda Darksiders hakkında Scofield konusunu açmış bende açtım bakın sonra benim diyecekler diye yazmışsın.

Arkadaş burada hile dolan yapan sensin Scofield değil. Yamayı bitir ilk sen yayınla ve linkini paylaşıp tarih saat belirt.
    Yoksa bir bakıyorum her ne hikmetse senin yama ile Scofield 'in yaması aynı oluyor. Sen yap önce yayınla ilk teşekkür benden. Biliyorsun emeğe karşı saygılıyımdır.
    Üstelik dikkat ettim bütün yamalarında hep birilerinden yardım istiyor hatta onlardan yapmasını istiyorsun.

Yani Nameless32 ile yazışmalarına bakıyorum da her türlü yardımı ondan almışsın. İşlemleri ona yaptırmak için talepte bulunmuş yardım istemişsin.

Neyse devam edelim.

- Ferex: Sen Nameless32 'nin son mesajına cevap olarak demişsin ki; Anladım. Sizden Darksiders-1 'i uyarlamanızı bekliyorum. Demişsin.
    ve devamında da; müsait olduğunuzda bana zaman verirseniz benim bilgisayarıma teamviewer ile bağlanmanız mümkün mü? diye nameless32 ye sormuşsun.
    (burada cümleyi İngilizce olarak yanlış kurmuşsun. (possible yazacağın yerde impossible yazmışsın) Ben senin demek istediğin gibi düzgün tercüme ettim.
    Yazışmalarına baktığımda İngilizcen de komple gramer hataları ile dolu ve eksiklikler var bunu da belirteyim.)

Anladığım kadarıyla adama yaptıracaksın işlemleri. Bu senin ilgili konudaki son mesajındı ve senin bu son mesajına nameless32 de cevap vermemiş.

Sonra son bir mesaj var o da spider91 adlı başka bir kullanıcıdan. O da sana kendisine ait eski bir paketleme programını önermiş.
    Nasıl kullanıcağına diar kısa bir anlatım yapmış ve program linkini paylaşmış.

İşte aşağıda verdiğin resimde bulunan linkteki bütün konuşma ve cevapların bunlar. Genelde yardım isteyip durmuşsun gibi gözükmüyor mu?

Sen aşağıdaki resimde görmemizi istediğin yeri paylaşıyorsun ben ise sayfanın tamamını tercüme ettim buraya. Herkes yararlansın.

programla geri toparlamda bu şekilde yap diye method belirtti.denedim devamlı port etmek adına bu oyunu ama her defasında hata aldım.
    'unhandled error' hatası aldım.neyseki en sonunda methotla bunu hallettim.
    sonrasında konusunu açmadan önce denemeye başladım oyunu bazı yerlerde donmalar oldu.yazım hataları derken tekrardan denedim ve en sonunda textleri düzelterek oyunu test edicem diye konusunu sizlere açtım.
    Alttaki texte oldugu gibi text içine adımı ve imzamı bıraktım.

Evet aşağıdaki bu resim için yukarıda ki yazımda da bahsetmiştim bu senin oyunçeviriden alıp nameless32 'ye tekrar paketletmek istediğin kendi metin dosyan.

Doğrudur.

Dediğim gibi bu dosyada paylaştığın resimdeki metinde bile bir sürü hata var. En basiti ğ ve ş harfleri aynen duruyor. Scofield yamasında bütün bu harfleri g ve s yaptı.

Ayrıca aşağıdaki bu resim içine imzanı bırakmışsın ya yani sen kendi yamanın içinde böyle imza bıraktığını belirtmişsin ya;

Demo_Mercury PS3 PORT: ferex28. www mcps4.com olduğunu yazmışsın ya.

İlginçtir senin siteden indirdiğimiz yamanın içine baktığımızda yazan bu;

Demo-Mercury Türkçe Yama Ps3 Port: ferex28 yazıyor

Ne tesadüftür ki Scofield'in sitesinde ki yama içinde de aşağıdaki gibi yazıyor.

Demo-Mercury Türkçe Yama Ps3 Port: SCOFIELD

Yani tek fark SCOFILED yerine ferex28 yazılmış bu fark var.

Çok ilginç değil mi? Nasıl olduysa SCOFIELD ile aynı cümleyi kurmuşsun ve yukarıda belirttiğin kendi imzan ile tutmuyor ama Scofield'inki ile tutuyor. Bak sen şu Allah'ın işine.

Zaten videomda yaptığın hileyi göstermiştim. Bu yama Scofield'in ve sen sadece kendi adını yazarak bu yamanın üstüne yattın arkadaş. Ayıp be arkadaş.

Ayrıca 3 nolu mesajında aşağıdaki aynı resmi koyup bana iki resim arasındaki 7 farkı sormuşsun ya ben o mesajda sana Scofield'in yaması ile arasındaki 13 farkı göstereceğim.
    Sen bak bakalım 3 nolu mesajında cevap veriyorum sana. Kendi gözlerinle gör bakalım resimler arasındaki farklar neymiş.

Resmini paylaştığın kendi yama çalışman ile Scofield'in aynı olmadığını herkes görsün. Zaten sen paylaştığın yamada bu resimdeki kendi eksik ve hatalı çalışmanı paylaşmadın ki.

Paylaştığın yama Scofield'in yamasıydı. Sen hile yaparak kendi adını yazdın o kadar.

Gelelim olaya scofield diyor ki:

yukarıdaki texti incelerseniz içersinde Türkçe karakter kullanmadım diyebilirmiyim ve yahutta Türkçe Karakter kullanmama gibi bir durum söz konusumu

Hiç kullanmamış olurmusun hem de fazlasıyla kullanmışsın. Daha doğrusu oyunçevirinin yamasındaki ş ve ğ harflerini s ve g ile değiştirmeyi untumuşsun.

Yoksa yamada sıkıntı yaşarsın. Bir de bilip bilmeden bakın Türkçe harf kullanmamış mıyım diye soruyorsun. Türkçe harfler ş ve ğ harfleri oyunçeviriye ait olanlar. Çünkü PC destekliyor.

Böyle şeylerle sen bilmeyenleri, seni gözünde büyütenleri kandırırsın. Resimde bulunan metindeki hatalarını yeterince anlatabilmişimdir umarım.

.Oyun Unreal Engine 3 ila yapılmadı,Unreal Engine 3 ila yapılan oyunlarda COALESCED.IN.BIN dosyası editlenirken bazılarında editlenemiyor.
    Vatandaşlar sitelerinde demişlerki:

(Benim) Ps3 türkçe yama metin dosyası= 4834 satır.
    (Ferex**) Ps3 türkçe yama metin dosyası= 4834 satır.
    PC'deki satırıysa aynıdır.Ama bilmiyorlarki oyunun içerisndeki DLC kısımlarının Türkçe oldugunu.

Öncelikle yukarılarda da yazımın içinde açıklamıştım oyunçeviri yaması içinde DLC lerinde olduğunu bilmeyen sendin. Sana Nameless32 söylemiş. Biz ise zaten biliyorduk.

Biraz aşağıda paylaştığım resme bakın gerçekte Scofield ne yazmış.

PC yaması, Scofield yaması, ferex yaması aynı satır sayısında yani 4834 satır demiş.

Bir de demiş ki PS3 için satır sayısı 3900 demiş.

Sen yamayı doğru dürüst kontrol etmediğinden daha doğrusu Scofield den çalıdığından burada ne demek istediğini anlayamamışsın.

Bu yama içinde hem PC hem PS3 hem X360 için çeviriler vardır. Bunlardan 3900 satırı PS3 deki oyun da gözükecek metin sayısıdır.

Yani toplam 4834 satırın çoğu hem PC, hem PS3 hem de x360 için ortaktır. Scofield PS3 ile başlayan satırlardaki İngilizce yerleri değiştirmiştir.

Oyunçeviri PC ve X360 için olan yerleri Türkçe'ye çevirmiş ama PS3 ile başlayan satırları çevirmemiş aynen İngilizce de olduğu gibi bırakmış.

İşte Scofield bu 4834 satırın 3900 satırında tek tek düzenleme ve portlama işlemi yaptı. Yani PC için çevrilmiş yazıları PS3 için kopyala yapıştır yaptı.

Bak yine diyorum Scofield oturdu İngilizce den çeviri yaptı demiyorum. Oyun çevirinin PS3 ile başlayan yerleri çevirmeyip İngilizce olarak bırakmasından dolayı

bu satırları PC için olanı ile değiştirdi yani kopyala yapıştır yaptı.

Üstüne üstlük bu 4834 satırda yani cümlede oyunçevirinin PC de sorun olmadığından kullandığı ama PS3 de sorun olacak olan ğ ve ş Türkçe harflerini g ve s olarak tek tek değiştirdi.

Sen ise neredeyse hiçbirini değiştirmemişsin. Paylaştığın resim 1. ispattır. Senin yabancı sitede Nameless32 için paylaştığın linkten indirdiğim senin yama dosyası 2. delildir.

Düşünün Scofield bu yama için ne kadar emek vermiş. Çeviri yapmış demiyorum. Düzenleme yapmış. İşte emek budur arkadaşlar. Lütfen emeğe saygılı olalım.

Scofield'in sitesinden de her 3 çevirinin text mesajlarını indirip kendi gözünüzle görebilirsiniz.

Bunu yaparsanız ne göreceksiniz biliyormusunuz ? Scofield'in yaması ile Ferex'in yaması kelimesi kelimesine aynı olduğunu ama bir tek imza denilen yerde

birinde SCOFIELD birinde ferex28 yazdığını göreceksiniz.

Yani ferex kendi yaması eksik, problemli yada hazır olmadığı için;

ya kendi yamasını paketleyemedi, ya Nameless32 arkadaş ona paketleyip vermedi, zaten Nameless32 ye gönderdiği text paketlense bile PS3 de sıkıntı yaratırdı,

ya da yetiştiremedi ve Scofield'in paylaşımını görünce de aldı onu kendi yaması gibi bir kaç gün sonra paylaştı.

Zaten Nameless32 ile paylaştığı yama linkini de yukarılarda yazdığım mesajda linkini paylaşmıştım oradan indirip birde Scofield'in sitesinden indirip kıyaslayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi arkadaşlar ben bunların hepsini yaptım tek tek inceledim. Ben de çok emek harcadım. Bana da bir teşekkür edersiniz artık.

İşte gerçekler budur arkadaşlar. Videomda her şeyi ispatlıyor zaten.

Böyle yarım yamalak aradan seçme yazıları alıp milleti kandırma. Bak Scofield'in paylaştığı yazının ilgili yeri bu.

Neyse bunuda gectim burada diyorki

Simdi sizede soruyorum o siteyide takip eden arkadaşlar scofield bu zamana kadar kaç oyun çevirdide bu oyunun anlam düşüklüğü olan yerlerini değiştirmiş.Birebir oyun PC yamasından alındı ve yapıldı.

Evet bizde aynı şeyi söylüyoruz zaten. Ne diyoruz Scofield oyunçeviriden aldı, emek harcadı, düzenlemesini yaptı yani İngilizce tercüme yapmadı. Sen ne yaptın Scofield den çaldın.

Bu arada Scofield İngilice oyun çevirisi ve yama yaptığını iddia etmiyor. Başkalarının PC için çevirdiği yamaları alıp PS3 için port ettiğini söylüyor.

Bunun da ne kadar zahmetli bir iş olduğunu sen de bilirsin. Bu yüzden bu şekilde kendini haklı çıkartamazsın.

Belki Scofield de yama çıkartmak istiyordur ama koca site ile tek başına uğraştığından buna vakit bulabileceğini sanmıyorum. Zaten kendisinin yama yapıyorum diye bir iddiası da yok.

Gerçi ben onun baya bir yükünü sitede onun üzerinden aldım diye düşünüyorum.

Ayrıca Scofield asıl olarak yamaları PS3 için port ediyor ve sitesinde en son saydığımda 65 'e yakın yama PS3 için port edilmişti. Bu yeterince iyi bir rakam değil midir?

Valla canımı sıkmayın ben de girerim bu yama işine her iki admin de baka kalırsınız.

Benim çevirdiğim Oyunlar:
    Painkiller
    Sherlock Holmes %100 olmuyor
    Alien Isolation DLC LER dahil
    Never Dead
    Yaiba Ninja Gaiden Z-yakında çıkacak
    singularty-yakında çıkacak
    lollipop chainsaw-yakında çıkacak
    inversion-yakında çıkacak
    Life İs Strange EP3-cevirisi bitti.yakında çıkacak

Ferex arkadaşım senin kendinin yaptığın her çeviriye teşekkür ederim, ettim de. Yeter ki gerçekten sen veya takımının emeği olsun. Başkasının yaması olmasın.

Şimdi soruyorum Dikili bir ağacın var mı dostum?
    Ben söyliyeyim YOK..olmayacakta

Valla senin yaptığın gibi başkasının yamasını kendi yaman gibi paylaşarak yalan üzerine bir dikili ağacı olacaksa olmasın daha iyi.

2-Gelelim 2.konuya The Evil Within.Bu oyunun Türkçe yama konusu malumunuz biliyor ben sitemizdede belirttim nameless32 adında Brezilyalı arkadaş yaptı.

Yine tekrar ediyorum.

TechnoGame yamayı 20 Aralık 2014 de çıkarttı.

Nameless32 sana yamayı 12 Şubat 2015 de verdi.

ve merak edip araştırdım acaba Nameless32 bu yamayı ne zaman yapmıştır diye.

(araştırdım buldum, ipucunu da bilmeden sen verdin bana. Resimli mesajındaki sitedeki yazışmalarından buldum. "brezilyalı savaşçılar" sitesinde yapmışlar.

Hani senin de bildiğin o site. Nameless32 de orada. Sen anladın ne dediğimi.

Yani;

Nameless32 yaması 25 Aralık 2014 de çıkmış. Demek ki ilk yamayı çıkartan ne siz iki site adminisiniz ne de Nameless32. Gerçekte ilk çıkartan TechnoGame ekibiymiş.

Scofield de TechnoGame sitesinden alıp port işlemi yaptığını yazmış zaten. Yani bas bas bağırıyorsun ya Nameless32 yaptı diye. Doğrudur yapmıştır ama sonra yapmış.

İlgili brezilya sitesinde Darksiders-1, Inversion ve Life is Strange 1-2 yamaları paylaşılmış. Yakında Life is Strange 3. bölümü de yapar adamlar. Başka yamalar da var tabi.

Ben özellikle seninde üstüne basa basa çevirdim/yakında çıkacak dediğin oyunları vurgulamak istedim. Yani adamlar kendi dillerinde çevirip PS3 için uyarlamışlar.

Tek yapman gereken ise oradan ps3 yamasını indirip içindeki adamların kendi dilinde olan text mesajlarını Türkçeleştirmek. Sende bunu yapıyorsun sanırım.

Kendin emek verdiğin çevirdiğin yamalara ben her zaman teşekkür ederim arkadaş. Yeter ki hile yapma ve başkasının emeğini alıp kendin yapmış gibi gösterme ya da

birinden alırsan o kişinin adını paylaşmayı unutma. Bir yerden aldığın hazır dosya üzerinde kendin çeviri yapmış olsan bile her zaman ana kaynağı göster ve bahset ondan.

Hatta yama için kendisine mesaj acmak zorunda kalmıstım sitesinde.
    Buyrum bu da link hatta The_Darkness bile arkadaş XBOX yamasını paylaştım diye kızmıştı.Ama bilmiyordu yamayı bana nameless32 arkadaşın gönderdiğini.Resme bakın yada siteye gidin Zenhax sitesi

Ben hepsine baktım tek tek okudum merak etme sen.

Birde aşağıdaki resimde yazıyor. Nameless32 seni uyarmış ve sen neden kızdığını sormuşsun ama sana cevap vermemiş.

Sonra o sitenin admini belli bir üyeye özel konu açarak soru sormanın yasak olduğunu yazmış sana.

if you continue to bother my friends, i will never help you again...

Arkadaşlarımı rahatsız etmeye devam edersen, asla tekrar sana yardım etmem/etmeyeceğim...

diye yazmış sana Nameless32. Artık adamların canını ne kadar sıktıysan uyarmış seni.

Oysaki bu port sitemizdeki konudada belirttim.nameless32 isimli üyeye ait.
    Ama sitelerinde arkadaşlar emege saygı olmasın diyor fakat
    yazısı bu

Şimdi ben arkadaşın düzenlemesini beklemişim cok süper ingilizcesi var baksana çeviri yapıyor kendisi.

Bir daha tekrar ediyorum Scofield ben çeviri yapıyorum demiyor. Hazır çıkmış Türkçe yamaları PS3 için port ediyor.

Bu arada Scofield'in İngilizcesi var mı yok mu, varsa ne kadar iyi ben bilmiyorum. Bu kadar laf attığına göre sen biliyorsun sanırım.

Bildiğine göre sen söyle bakalım Scofield İngilizce biliyor mu? Bilmiyor mu ? Böylece ben de öğrenmiş olurum.

3-Şimdi burada yazdğına bakın

Yukarıda bahsettiği MCPSP sitesi ve adminimiz @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın].
    Kendisi yazmış MCPSP sitesinden aldım XXX sitelerinde paylastım.Yani arkadaşım çaldım diyemiyor banlandım diyor.

Scofield'in yazısını aşağıda paylaştım. Kendisi de zamanında buradan bir kaç konu alarak kaynak göstermeden kendi sitesinde paylaştığını ve hata yaptığını kabul etmiş.

Özür de dilemiş ama sen uzatmışsın bu konuyu. Özür dilemek büyük bir erdemdir. Şimdi sen onun yamasını alıp paylaştığın için özür dileme sırası sende.

Sen de bu erdemi gerçekleştirebilecekmisin merak ediyorum.

Ben MCTUNA ile bu arkadaş hakkında konustugumda konusmak bile istemedi ama bahsettiği şuydu yaşı küçük bir arkadaş sitemizden konuları alıp alıp sitelerinde paylaştılar bu yüzden kac defa banlamama ragmen her defasında farklı nickle siteye üye olup buna devam etti.Artık ben bile sıkıldım dedi.ve bunu burada benden eski üyelerlede konustugumdada aynı şeyi söylediler.Kişiliğini gectim beni ırgalamaz.

Tuna bey bu yazdıklarını demişmidir? yoksa dememişmidir? bilemem. Ama demişse bile kendi inisiyatifidir ve bana da saygı duymak düşer.

Ama şimdi senin bu yaptığın yama çalma olayında da Tuna bey sana bir kaç laf etmesi gerekir diye düşünüyorum. En azından sen özür dilemelisin ki;

Tuna bey de senin yaptığın bu hatadan dolayı zor durumda kalmasın.

Yapılan her işte emege saygısızlık etmem.Hatta kendisinin açtıgı Yama porylarındada adını belirtmişimdir her kimin hakkı varsa.

İyi ki emeğe saygısızlık etmiyorsun. Bir de etsen ne yapacaksın kim bilir? Ayrıca Scofield'in adını paylaşmadığını bu sitede bilmeyen kalmadı herhalde.

Sadece bu da değil @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] adminimizi bile yapılan Türkçe yamaları satmakla sitesinde konusuyor.oysaki adminimiz kesinlikle yama işleriyle ugrasmamaktadır.Çünkü zamanı yogun olan biri.Bende çalışıyorum arkadaşlar.Allah'a şükür kızım var.Gündüzleri işte vakit buldukça çeviri yapmaktayım yada port

Bu yazdığın hakkında bilgim yok. Eğer Scofield de bu şekilde kişi göstererek bir itham da bulunduysa onun da bu yaptığı için özür dilemesi gerekir diye düşünüyorum.

Scofield'in yazısının tamamı budur arkadaşlar. KEndiniz okuyun değerlendirin. Yarım yamalak tek taraflı okuyup hemen fikir yürütmeyin.

4- Sadece bu da değil @cag üyemizde bilir 1.5 yıl önce arkadaşın ziyaretçi defterine girin bakın scfiled in mesajı var orda.mesajda bizim siteden çaldıgın linkleri burada paylaşırsan ismimi ver diyor.Olayı bilmiyordu arkadaş ne diyecegini bilemedi.konuyu banada yazdı scofiled.@cag'ın paylaştıgı oyun linklerine baktım.Paylaştıgı linkler PS3İSO sitesinde uploader olan bir üyenin linkleriydi.oysaki bu linkler scofield arkadaşınmış.bende bu linkler seninse bu arkadaş niye paylaşmış dedim cevap veremedi.

Bu konu hakkında da bilgim yok. Geçmişte yabancı sitelerden linkleri alıp paylaşmak normaldi şimdi de yapılıyor gerçi ama daha çok torrent devri başladı.
    Bilemiyorum ama muhtemelen Scofield bu linkleri yabancı siteden almış bile olsa kendi sitesinden başka biri alıp başka sitede paylaştığı için böyle yapmıştır diye düşünüyorum.
    Kaynak göstermeden kendininmiş gibi gösterdi ise o da yanlış tabi. Muhtemelen sizlerin arasındaki soğuk savaşın başladığı dönemde olan olaylardır bunlar.

Neyse sözü artık keselim.Hakkımızda bu şekilde ithamlarda bulunan arkadaşları Allah'a havale ediyorum.

Bende seni Allah'a havale ediyorum ferex arkadaş. Anlamadığım hem yamayı çalıyorsun hem de ağzından Allah adını düşürmüyorsun. Günah be kardeşim günah.

Yakında Darksiders konusunu açmış arkadaş.Bende açtım.bu kadar itham eden bir adam Oyun Çevirinin aynı yamasını bende portluyorum.Şimdiden söylüyorum bu yama çıkıncada aynı şeyi diyecekler yama benden alınma.

Erken çıkart arkadaşım. Brezilya sitesinde yabancı dilde var zaten. Oyunçevirinin Türkçe çevirmesini beklemene gerek yoktu.

Şimdiden karşı tarafa laf atıp ileride yine Scofield'in yamasını kullanırsan bak ben böyle demiştim diye tedbir amaçlı yazıyorsun bunu sanırım.

İkinizde çıkartın ben ikisini de kontrol ederim sen merak etme. Erken çıkartan avantaj sahibi olur. Gerçi oyunçeviri'nin çevirisini adapte edeceksiniz yani kendiniz çevirmeyeceksiniz

ama aynı işi iki farklı kişiye ver ikisi de bir şekilde farklı yapar bu işi. Yani % 100 aynı olması mümkün değildir. Yeter ki ikinizin yaması da % 100 aynı olmasın. Ben farkları bulurum.

Takdir sizin arkadaşlar....Yorumda yapabilirsiniz.

Evet bence de takdir sizlerin arkadaşlar. Mutlaka yorumlarınız yapın. Gerçekleri kendi gözünüzle görüp doğruyu yazın. Yukarıda Allah var. Videomu izleyip kararınızı verin.

baybarsturan arkadaş bak bakalı o kadar incelediğin adminin anlam yüklediği çeviriye:
    İKİ RESİM ARASINDAKİ 7 FARKI BULUN BULMACASI

Ferex arkadaş ben sana video ile gerekli cevabı verdim. Ama resimlerle de cevap vermesini bilirim. Sen rahat ol.

Bak bakalım resimlerle paylaşmak nasıl olurmuş.

Resim almadan önce üzerinde değişiklik yapıyorsun ve maalesef sana güvenen insanlarda buna inanıyor. Yani gözü kapalı ferex adamdır o bu işleri bilir ne yapsa doğrudur diyorlar.

Maalesef yanılıyorlar. Lafımın kime gittiğini sana destek veren ve mesaj yazan üyeler anlamışlardır.

BU PC YAMASI OYUN CEVİRİNİN

Doğrudur bu resim oyunçevirinin yamasından çekilen bir resimdir.

BU DA PS3 YAMASI

Bu resim ise senin kendi yamana ait hatalarla dolu ve Nameless32 'ye yaptırtmak istediğin kendi text 'inin resmidir.

Zaten bu konudaki ilk mesjında da bu resmi kendi yaman olarak paylaşmıştın.

Bu yamanın linkini ilk mesajına verdiğim cevapta arkadaşlar bulup indirip görebilirler. Doğrudur bu senin hatalı yama dosyandır ve Scofield'inki ile bir alakası yoktur.

Zaten önceki mesajımda yazdığım gibi imza yerinde yaptığın sahtekarlığı video ile ispat etmiştim.

Scofield 'in yamasının resmi budur. Bak ben sana 7 fark bulmacası değil 13 fark ve fazlası bulmacası göstereyim. Cevapları da işaretledim.

Fark sadece bu 13 tane işaretlediğim yer değildir. Scofield ğ ve ş harflerini g ve s olarak düzeltmiştir ama sen bunları düzeltmeyi de unutmuşsun yani

oyunçevirinin yaptığı gibi bırakmışsın. Bu yama bu haliyle PS3 de düzgün çalışmazdı. Henüz yama yapmayı tam öğrenememişsin demek. Bak doğrusu bu.

resimdeki altı yazılı yeri çevirmiş.bu da benim pc deki translate programı dikkat et ne yazıyor.anlam katmış olan sevgili adminin yaması

Evet aşağıdaki resimde de üzerinde değişiklik yapıp çektiğin yani hileli resim paylaşımındaki yanlışını göstereyim. Bu konuda biraz dikkatsiz yada beceriksizsin sanırım.

Sen üyeleri aptal yerine koymaya çalışıyorsun maalesef çoğu üye de seni adam gibi adam sandığından inanıyorlar. Ama hepsi buraya kadarmış arkadaş.

Paylaştığın aşağıdaki resimde oyunçevirinin bir cümlesini yani "There is not available space on the HDD" kısmını Qtranslate programında Yandex ile çevirisini göstermişsin.

Ama bu çeviride de oynama yapıp yani kendin elle çevirinin başını değiştirip resmi öyle çekmişsin. Bunu resmi görür görmez anladım. İngilizce bilen birisi için bu çok kolaydı.

Hani sen mesajında turizm de çalıştığından iyi İngilizcen olduğunu yazmışsın ya bunu görelim istedim. Yoksa Qtranslate programı yanlış mı çeviriyor ne dersin ?

Hatan, yani Hilen nerede onu anlatayım sana;

HDD ibaresini hangi çeviri programı ile çevirirsen çevir ya aynen olduğu gibi HDD olarak çevirir yada Sabit disk olarak çevirir.

Netekim senin kullandığın Qtranslate programı Yandex kısmı da bunu Sabit disk olarak çevirir. Google ise HDD olarak çevirir.

Yani bu cümleyi tam olarak Qtranslate Yandex kısmı doğru olarak şu şekilde çevirir. "Sabit diskte yeterli boş alan yok" Sizlerde bu programı indirip deneyebilirsiniz arkadaşlar.

Senin resme baktığımızda ise "HDD diskte yeterli boş alan yok" şeklinde paylaşmışsın. Dikkat et çevirinde hem HDD hemen yanında diskte ibaresi geçiyor.

Hem HDD hem diskte kelimesi hiçbir zaman birlikte kullanılmaz. Hiçbir program yada çeviri bunu böyle çevirmez. İngilizceyi iyi biliyorsun ya ondan vurguluyorum.

Gerçekte orada yazan Sabit kelimesini elle HDD olarak değiştiriyorsun. Ben senin kullandığın Qtranslate programı ile gerçek resmi çekip burada paylaşıyorum.

Diyeceksiniz ki neden bu bir kelime üzerinde bu kadar durdun abarttın diye. Öncelikle ferex arkadaşın paylaşımlarında size bir şeyleri ispat etmek için oyunlar oynadığını

göstermek için ve yazısında bana hitaben "bu da benim pc deki translate programı dikkat et ne yazıyor.anlam katmış olan sevgili adminin yaması" diye Scofield 'e gönderme

yapmış ya ondan gerçekleri ortaya çıkarıyorum. Yani ferex hepinizle oyun oynuyor. Herkesi aptal yerine koymaya çalışıyor. Olmadığımızı anlamıştır sanırım.

Üstelik bir de bu kendi programının sözde çevirisinin üstte paylaştığı kendi yama resminden faklı olduğunu da görebilirsiniz.

Sözde program bunu "HDD diskte yeterli boş alan yok" diye çevirmiş ama yama resminde "HDD yeterli bos alan yok." diye yazmış ferex arkadaş. Bakın diskte ibaresi yok.

Yani anlayacağınız ferex arkadaşın işi gücü evrakta sahtecilik yapmak ve sıkıştığı zaman sahte deliller yaratmaktır. Ama eline yüzüne bulaştıran birisidir.

Bu ferex'in Qtranslate ile çevirdim dediği ve programın Sabit diye çevirdiği yeri elle HDD diye çevirdiği sahte resmi.

Qtranslate programının gerçek çeviri resmi budur arkadaşlar.

RESİMLER HERSEYİ ANLATIR.

EVET BENİM PAYLAŞTIĞIM GİBİ ÜZERİNDE OYNAMA YAPILMAMIŞ GERÇEK RESİMLER HER ŞEYİ ANLATABİLİR. SENİN SAHTE RESMİN HİÇBİR ŞEYİ ANLATMIYOR.

KISACA BENİM ÇEKTİĞİM VİDEO ZATEN HER ŞEYİ ANLATIYOR VE İSPATLIYOR.

Alıntı portagas Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bende o konuya dikkat ettim abi.
    Sen The evil withing yamasini cikardigin gibi
    o da ayni gun yama cikti diye konu basligini degistiriyordu.
    Konunun acilis tarihine baktiginde ise adam konuyu 6-7
    hatta bazi konulari 1 yıla yakin açmis ama yamada ilerleme yok. Ama sen yamayi yayinladigin gibi oda yama cikti diye konu basligini degistiriyordu.Bunu birkac gun once cikardigin Castlevania yamasi icinde yapti ve ben bunu kontrol etmek icin o siteye girmistim.

Yani demem o ki abi boyle ergenleri fazla takma, canini bos yere sıkma.Biz ne kadar emek verdgini zaten biliyoruz ve bizim icin bukadar ugrastigin icin Allah razı olsun
    Evet portagas arkadaşım. Konudaki videomu izledikten sonra bu sözlerin için utanmanı ve sonra bir özür dilemeni bekliyorum.

Araştırmadan etmeden gözü kapalı sevgili ferex adminine güvendiğin için kendini suçlamalısın.

Castlevania oyun yamasını Scofield ferexten 5 gün önce paylaşmıştır. Bir de diğer siteye girdim baktım diyorsun. Sanırım bakmayı bilmiyorsun yada tek taraflı at gözlüğü takarak baktın.

Ayrıca hani çok inandığın ferex arkadaşın ise zaten bu yamayı Scofield'in sitesinden araklamıştır.

Sen de indirmişsindir bu ferex'in paylaştığı yamayı yani sende vardır. Ferex ilk paylaştığında indirmişsindir. Bir daha indirmene gerek yok.

Bir zahmet videomdaki gibi işlemleri yap ve kendi gözlerinle kendi elindeki yamanın kime ait olduğunu gör.

Böylece ergen kimmiş onu da anlamış olursun. emeğe karşı saygın var ise kontrol eder doğruları yazarsın. Allah razı olsun lafın da yanlış kişiye gitmesin.

Allah korkun var ise özür dilemeyi de bilirsin, gerçekleri yazmayı da.

Saygılar.

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Sagol dostum takmıyorum.yukarıda şimdi koydum bak resimler adam bildiğin ceviri yapmış ya.sende biliyorsun bu zamana kadar kac tane yama cevirisi var.yakında su ceviri yamalarımız bitince napacak.insanlar kıskanıyor arkadaş.ona batıyorum galiba yada düşünüyorki ortamda bir tek ben yapıyorum bunu.
    Burada yazdığına gerekli cevapları mesajlarımda ve videomda verdim. Oradan okur ve izlersin.

Alıntı portagas Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Onu savunan arkadaslar da nasil bir kafa yasiyorsa bilmiyorum.Ornek olarak Resident evil operation racon city (txtleri en kisa olan oyunlardan biri) oyunun konusu yaklasik bir yil oldu acali ama ne hikmetse bir yilda cevirisini tamamlayamadi.Zaten adam ingilizce bilseydi bir yil icinde o oyunun yanasini cikarmis olurdu.
    Portagas arkadaş önceki mesajımda gerekli cevabı yazmıştım zaten. Özür dilemeni bekliyorum.

Ayrıca bizim kafamız yerinde de sizin kafanız nerelerde onu sormak gerekir. Scofield'e ithamların için seni kınıyorum.

Neymiş bu ferex arkadaşlar bu kadar inanıyorsunuz. İşte yalanları ve yaptıklarını hem mesajlarımdaki açıklamalar ile hem de video ile ispatladım.

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    yani dostum sende biliyorsun bana yaiba ninja gaiden z yi ne zaman verdin.sana cogunlugu ne kadar cevirip verdim yada never dead.1 aydan kısa bir zamanda cevirinin cogunu hallettim.ama adam bildigin deli gibi ingilizce biliyor. aglanacak haline gülmüyorum bile kahkama yazık
    Bakalım benim videom ve senin yalanların sonrası herkes neresiyle gülecek sana ferex arkadaş.

Alıntı samanosuke Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Sevgili admin seni ben daha iyi bilirim 2011 yilindan beri beraberiz bir cok arkadasim ile mcps3 den beri bende cok karsilastim bu tur seyler ile bu yuzden sen yolunda devam et biz mcps4 ailesi olarak arkandayiz ve seni destekliyoruz bence bazilari yama isini calip copy face yapacagina mcps4 acilan bir cok farkli ve hic olmayan konular kendi sitelerinde varmi kopyala yapistirdan bahsedenler once tuna gibi yazilim cikarsinlar kendi adlarina veya ferex gibi turkce yama hazirlamayi ogrensinler sonra konussunlar
    Sayın samanosuke arkadaş. Videomu izledikten sonra bu yazdıkların için senden de bir özür bekliyorum.

Kime güvenip kimin arkasında durmanız gerektiğini de bundan sonra bir daha düşünür iyicene tartar ondan sonra karar verirsiniz.

Alıntı çağ Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Abi öyle bi konuya degindin ki söylenecek o kadar şey varki tabi öncelikle herkesin sunu bilmesini isterim o zamanlar MCPS4 sitenize yeni uyeydim sürekli oyun paylasimi yapiyordum malum paylastigim oyunların hepsi alintiydi yabancı sitelerden genelde paylasiyordum bi site daha gördüm vaktim linkler hizli oradan en fazla 7 oyun paylasmisimdir bi zaman sonra bi baktim SCOFİELD bana mesaj atmis benim siteden calip bu siteye bi daha paylaşma oysaki onun sitesinden bi oyun dahi paylasmadigimi kendisine belirttim ona çeviri yapmis olduğu iki oyunun yamasini paylastigimi ve ona ait bi yama olduğunu belirttim kesinlikle herhangi bi oyunu o siteden alip buraya veya başka bir siteye paylasmadigimi acikladim ama anlamadi zaten oyun dahi paylasmiyorum artik. Ona kalirsa bütün yamalar onun zaten baslayipta bitiremediği ornek oyunlardan İNVERSİON.RESİDENT EVİL RACCON CİTY. cevirmedigi bi kaç oyun daha var ama bunlar yeterli abi İNVERSİON u da bitirirsin o da benim der bu arada abi paylastigin resimler herşeyi kanitliyor benimde acikcasi SCOFİELD oyun paylasimi konusunda söylediklerinden sonra oyun paylaşmak istemedim paylaşan sağolsun arkadaşlar var bende kendimi çeviri isine verdim dile kolay 9 oyuna yama yaptim ama isten dolayi iptal etmek zorunda kaldigim yamalar kaldi bide abi bu SİLENT HİLL DOWNPOUR var tabi XXX dosyalarini acabilirsem konuda yapicam ama program bulamadim verdiğiniz programda denedim dosyayi gösteriyor ama acmiyor keşke yapabilsem çünkü gerçekten yapilmasi gereken oyunlardan bi tanesi açan bi program bulursaniz ve linki atarsaniz sevinirim vaktim oldukçada ceviririm iyi aksamlar.
    çağ arkadaş sende videomu izledikten sonra kimin haklı kimin haksız olduğuna kendin karar verebilirsin artık.

Sen de indirdiğin yamayı kontrol et ve sonucunu erkekçe yaz burada. Kimseye yağ çekmek zorunda değilsin. Gerçekleri yaz yeter.

Yazımda dediğim gibi ferex arkadaşın çıkacak diye çevirdiği inversion gibi oyunlar zaten başka dilde ps3 için uyarlanmış. Tek yapması gereken bunu Türkçeleştirmek.

Çok zor bir şey değil. Detaylar yazılarımda var okuyunca görürsün.

Alıntı tolga_inceoglu Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    ferex28 kardeşim bu konuda her şekilde arkandayım senin bu sitede yaptığın paylaşımları kişi gözetmeksizin herkeze yardım etmeye çalışman kişiliği sağlam doğru dürüst bir insansın.Sen gereksiz insanların havlamalarına bakma tabiki sana atılan iftira yüzünden cevap hakkını kullandın .
    tolga_inceoğlu arkadaşım sen gerçekten çok hakaret etmisşin. Birde güvendiğin insan doğru bir insan olsaydı da seni böyle zor durumda bırakmasaydı.

Ferex yamayı Scofield'den almış ve kendisinin gibi paylaşmıştır. Videom bunun ispatıdır.

O arkasında durduğun yardımsever doğru dürüst adminin ferex bunu yapmıştır işte. Senden de büyük bir özür bekliyorum.

Kendin de indirdiğin yamanın içini kontrol ettiğinde gerçekleri kendi gözünle görebilirsin.

Bu arada gereksiz havlayanlar biz değilmişiz değil mi? Şimdi kedi gibi miyav miyav diyerek bir özür dilemeniz gerekiyor.

Bu kadar ferex'e güvenmeseydiniz bu başınıza gelmez ve ben de size böyle bir cevap vermek durumunda kalmazdım. Üzülerek yazıyorum bunları.

Bende bu şekilde cevap hakkımı kullanmış oldum dimi.

Alıntı samanosuke Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Forever ferex28
    forever end ferex28

2. baybarsturan üyemize teşekkür edenler:
    Zspear (28.Mayıs.2015)

Status
    desperado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    356
    Yaptığı Beğeniler
    332
    Senior Member

Seviye: 36 
    Tecrübe: 920,159
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Konular
    34
    Ettiği Teşekkür
    632
    317 mesaja 1,710 teşekkür aldı

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] vidyonda sadece başlarda benide lanse ettin. oysaki ben sadece ya teşekkür etmişimdir. yada butona basmışımdır. kimseye yorumda yapmadım!!!

Status
    Aldığı Beğeniler
    5
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    44

Alıntı desperado Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] vidyonda sadece başlarda benide lanse ettin. oysaki ben sadece ya teşekkür etmişimdir. yada butona basmışımdır. kimseye yorumda yapmadım!!!
    Haklısın arkadaşım sadece teşekkür etmişsin. Kusura bakma.

Ama gördüğün gibi saatlerimi bu ispat için harcadım ve teşekkür edenlerle de bu videomu paylaştım. Senin adın da o yüzden yanlışlıkla kullanmış olabilirim.

Senin mesaj yazmadığının ben de farkındayım. Bilgi için teşekkürler.

Ben gerçekten ferex ve kötü mesaj yazan diğer arkadaşlardan Scofield adına bir özür bekliyorum.

Yukarıda Allah var, erkek gibi davransınlar ve özürlerini dilesinler.

Belki sen de bilirsin aylar önce Alien Isolation oyunun da da böyle olaylar yaşanmıştı ama o zaman ispat edememiştim.

Şimdi ispatım sizlerin de gözlerinizle görüp, kendi evlerinizde deneyebileceğiniz kadar kesindir.

Ümit ediyorum diğerleri de senin gibi mesaj yazmaya ve haklı olduğu konularda hakkını savunmaya ve hatalı olduğu yerde ise özür dilemesini bilirler.

Teşekkürler.

5. 2 kişi baybarsturan üyemize teşekkür etti:
    desperado (28.Mayıs.2015),Zspear (28.Mayıs.2015)

Status
    desperado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    356
    Yaptığı Beğeniler
    332
    Senior Member

Seviye: 36 
    Tecrübe: 920,159
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Konular
    34
    Ettiği Teşekkür
    632
    317 mesaja 1,710 teşekkür aldı

Alıntı baybarsturan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Haklısın arkadaşım sadece teşekkür etmişsin. Kusura bakma.

Belki sen de bilirsin aylar önce Alien Isolation oyunun da da böyle olaylar yaşanmıştı ama o zaman ispat edememiştim.

Şimdi ispatım sizlerin de gözlerinizle görüp, kendi evlerinizde deneyebileceğiniz kadar kesindir.

Ümit ediyorum diğerleri de senin gibi mesaj yazmaya ve haklı olduğu konularda hakkını savunmaya ve hatalı olduğu yerde ise özür dilemesini bilirler.

Teşekkürler.
    evet bayağı tantana oldu. kimse bu duruma gelsin istemezdi zaten. umarım tatlıya bağlanır bu konu

7. 2 kişi desperado üyemize teşekkür etti:
    baybarsturan (28.Mayıs.2015),Zspear (28.Mayıs.2015)

Status
    Aldığı Beğeniler
    5
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    44

Alıntı desperado Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    evet bayağı tantana oldu. kimse bu duruma gelsin istemezdi zaten. umarım tatlıya bağlanır bu konu
    Ferex ve kötü söz söyleyenlerin bir özür dilemesi yeter. Her şeyi tatlıya bağlamak bu kadar kolay işte.

Yeter ki bu insan kendi hatasını kabul edip özür dilemeyi bilsin. Bu erdemi göstersin. Kısaca adam gibi adam olduğunu gösterip erkekçe davransın.

9. 2 kişi baybarsturan üyemize teşekkür etti:
    desperado (28.Mayıs.2015),Zspear (28.Mayıs.2015)

Status
    ugurrselvii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    6
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 20 
    Tecrübe: 24,247
    Sonraki Seviye: 29,658

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 6 teşekkür aldı

baybarsturan konuyu tam okumadım ama diğer oyun sitesinden tanırım kendisini çok yok yardım sever ve sözünün eridir .bu sitede birde agniruda isimli arkadaş bana çok yardımcı olmuştur ferex de iyidir belki ama daha tanışmadık umarım konu tatlıya bağlanır tabi ki güzel konuşmakla

11. 2 kişi ugurrselvii üyemize teşekkür etti:
    agniruda (28.Mayıs.2015),baybarsturan (28.Mayıs.2015)

Status
    Aldığı Beğeniler
    5
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    44

Alıntı ugurrselvii Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    baybarsturan konuyu tam okumadım ama diğer oyun sitesinden tanırım kendisini çok yok yardım sever ve sözünün eridir .bu sitede birde agniruda isimli arkadaş bana çok yardımcı olmuştur ferex de iyidir belki ama daha tanışmadık umarım konu tatlıya bağlanır tabi ki güzel konuşmakla
    O zaman lütfen konuyu tam olarak okuyunuz. Okuduktan sonra düşüncenizi paylaşırsanız sevinirim. En azından çektiğim videoyu izleyebilirsiniz.

Ben de bu ispatı yapmak için saatlerce araştırdım, konuları okudum, yamaları tek tek kıyasladım ve videosunu çekip ispatladım.

Bir emek hırsızlığı söz konusudur. Ve ferex başkasına ait bu emeği alıp kendisininmiş gibi gösterip birde bunu sahte delillerle ispat yoluna gitmiştir.

Ferex maalesef bir hata yapmıştır ve kendisinden bir özür dilemesini bekliyoruz.

Konuyu görmesine rağmen hala kendisi bir özür dilemedi.

Bakın sizler bile konuyu gördükçe bir şeyler yazmaya başladınız. Ama ondan ses seda yok.

İnsanın hatasını kabul edip özür dilemesi bu kadar zor mu gelir insana anlamıyorum.

Gerçekten iyi niyetli olan bir insan hatasını görüp bu özrü dilerdi diye düşünüyorum.

Kendisinden doğru hareket edip özür dileyeceği konusunda hala ümidim var.

Bekliyorum.

Teşekkürler.

Status
    çağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    492
    Yaptığı Beğeniler
    578
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,537,909
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Konular
    194
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    638 mesaja 3,759 teşekkür aldı

Alıntı baybarsturan Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    O zaman lütfen konuyu tam olarak okuyunuz. Okuduktan sonra düşüncenizi paylaşırsanız sevinirim. En azından çektiğim videoyu izleyebilirsiniz.

Ben de bu ispatı yapmak için saatlerce araştırdım, konuları okudum, yamaları tek tek kıyasladım ve videosunu çekip ispatladım.

Bir emek hırsızlığı söz konusudur. Ve ferex başkasına ait bu emeği alıp kendisininmiş gibi gösterip birde bunu sahte delillerle ispat yoluna gitmiştir.

Ferex maalesef bir hata yapmıştır ve kendisinden bir özür dilemesini bekliyoruz.

Konuyu görmesine rağmen hala kendisi bir özür dilemedi.

Bakın sizler bile konuyu gördükçe bir şeyler yazmaya başladınız. Ama ondan ses seda yok.

İnsanın hatasını kabul edip özür dilemesi bu kadar zor mu gelir insana anlamıyorum.

Gerçekten iyi niyetli olan bir insan hatasını görüp bu özrü dilerdi diye düşünüyorum.

Kendisinden doğru hareket edip özür dileyeceği konusunda hala ümidim var.

Bekliyorum.

Teşekkürler.
    Ben gerekli aciklamayi sitenizde yaptim isterseniz yazdiklarimi burada da yayinlayabilirsiniz

Status
    Aldığı Beğeniler
    492
    Yaptığı Beğeniler
    578
    Erişim Engelli Üye

Konular
    194
    Ettiği Teşekkür
    1,704

Valla diyecek birşey bulamiyorum Mega linkli olani indirdim @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] YouTube linkteki videosunu izleyerek yaptim programinida bana yollamisti denemeden inanmak istemedim ama gerçekten dil dosyalarini cikarttigimda yani ENGLİSH.TXT dosyasında ferex28 arattirdim doğru adminimiz vardi ama Scofield yazdigimda inanamadim Ps3 e adapte yazan yerde onun ismi yaziyordu ve gerçeği söylemek gerekirse ben yazdiklarina inanmistim bide yöntemi aynen uyguladim yamanin SCOFİELD un olduğu ortaya cikti valla siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama ne yazık ki gerçek bu umarim konu tatliya bağlanır ve SCOFİELD hakkında kotu yorum yaptigimi düşünmüyorum ama en azindan bir özrü ve teşekkürü hakettigini düşünüyorum.

15. çağ üyemize teşekkür edenler:
    baybarsturan (28.Mayıs.2015)

Status
    Aldığı Beğeniler
    492
    Yaptığı Beğeniler
    578
    Erişim Engelli Üye

Konular
    194
    Ettiği Teşekkür
    1,704

çağ arkadaş sende videomu izledikten sonra kimin haklı kimin haksız olduğuna kendin karar verebilirsin artık.

Sen de indirdiğin yamayı kontrol et ve sonucunu erkekçe yaz burada. Kimseye yağ çekmek zorunda değilsin. Gerçekleri yaz yeter.

Yazımda dediğim gibi ferex arkadaşın çıkacak diye çevirdiği inversion gibi oyunlar zaten başka dilde ps3 için uyarlanmış. Tek yapması gereken bunu Türkçeleştirmek.
    Yukarıdaki mesaji bana @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] atti.

Çok zor bir şey değil. Detaylar yazılarımda var okuyunca görürsün.

Buda benim kendi sitelerine vermiş olduğum cevap gizli sakli olmasin kendisine de söyledim yazdiklarimi paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum benimdir.

Yağ çekmeden bahsetmenin erkeklikten bahsetmeniz gerçekten ne desem bilemiyorum kotu bi yorum yazsam olay uzayip gider ama ben öyle bi kişilige sahip bir insan değilim bu yüzden size buradan yazmak istedim yasiniz yanilmiyosam 40 ti benim yasim 24 size saygi duyuyorum.

Oncelikle yazmis olduğunuz ispatli yorumlar benide düşündürdü ama daha kontrol etmedim aksam kontrol ederim boyle bi şey varsa da gerekli yorumumuda yazarim.

Ben kimseye yağ cekmiyorum sadece herkesin yaptigi gibi üye olduğum sitenin adminini koruyordum olmasi gerektiği gibi davrandim sizde aynisini yapardiniz yaptiniz zaten ama olaylardan haberim yoktu sonrada bu yazilar ortaya ciktiktan sonra yazdiklariniz Benide düşündürdü ama inşallah tatliya bağlanır.

Oyun paylaşma konusunda ise ben hicbir zaman bu siteden başka siteye oyun paylasiminda bulunmadim ama hirsizlikla suclandim gerekli aciklamayi SCOFİELD e yaptim ama dinlemedi oysa başka siteden alip paylasmistim.

Gelelim yama konusuna SCOFİELD İN iki yamasini paylasip yamalarin ona ait olduğunu da ona belirttim o günden sonra sitenize pek fazla bakmiyordum artik diğer sitelerde daha çok takilmaya basladim oyun paylaşma yerine yama işine girdim tek basima kesinlikle kimseyle gruplaşma halinde olmadim yani sizin bi yorumunuzda grubla alakali ben o grupta da yokum.

Yama yaptigim zaman bakiyorum kim hangi yamayla ugrasiyor hangisinin konusu acilmamissa onu yaparim yaptiklarim yamaçlarda bunlar
    SHADOW OF THE DAMNED
    DARK WOİD
    THE PUNİSHER NO MERCY

BUNLARDA PORT ETTİKLERİM.
    BATMAN ARKHAM
    BATMAN ASYLUM
    HOMEFRONT

ASKİYA ALDİKLARİM
    ASURA S WRATH SCOFİELD BASLAMİSTİ AMA BİRAKMİSTİ
    MATT HAZARD
    SPLİNTER CELL DOUBLE AGENT

ÖZÜR DİLEME KONUSUNDA İSE KOTU BİRSEY SOYLEDİGİMİ DUSUNMUYORUM AMA YİNEDE OZUR DİLERİM GONDERDİGİNİZ DOSYAYİ ACAN PROGRAMİ AKSAM DENEYİP ONA GORE HAREKET EDERİM
    Konu çağ tarafından (28.Mayıs.2015 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri