User Tag List

• Bu konuyu beğendiniz mi?

MCPS4 Buluşmaları

Geçerli Reyting

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MCPS4 Buluşmaları

Status
    ultrahacker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    29
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 20 
    Tecrübe: 24,932
    Sonraki Seviye: 29,658

Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    94
    13 mesaja 27 teşekkür aldı

MCPS4 Buluşmaları

ben resim ekleyemem arkadaşlar kendimi gizli tutmak zorundayım kusuruma bakmayın ama sizi tanıdığıma memnun oldum
    Kasa Corsair Carbide 400r
    Anakart Asus M5A99X EVO R2.0
    İşlemci amd fx 9590 8 çekirdek 4.7ghz
    Ram 32 gb Corsair 4 x 8 gb 2133 mghz
    Sapphıre HD 7990 6gb 768 bit GDDR5
    ssd 240 gb corsair
    sabit disk 8 tb
    Power 1600 waat
    Blu-ray sürücü

İşletim sistemi
    Windows 8.1 64 bit

2. ultrahacker üyemize teşekkür edenler:
    samanosuke (21.Ocak.2015)

Status
    samanosuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    3574
    Yaptığı Beğeniler
    5216
    Senior Member

Seviye: 51 
    Tecrübe: 11,984,244
    Sonraki Seviye: 13,849,320

Konular
    465
    Ettiği Teşekkür
    5,199
    3,157 mesaja 18,265 teşekkür aldı

Alıntı ultrahacker Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    ben resim ekleyemem arkadaşlar kendimi gizli tutmak zorundayım kusuruma bakmayın ama sizi tanıdığıma memnun oldum
    eklemek zorunda değilsn burada zorlama yok sana kalmış istediğini yapabilirsin ister paylaş ister paylaşama ama saygı her zaman içimizde olsun birbirimize karşı.

4. samanosuke üyemize teşekkür edenler:
    agniruda (20.Mart.2015)

Status
    samanosuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    3574
    Yaptığı Beğeniler
    5216
    Senior Member

Seviye: 51 
    Tecrübe: 11,984,244
    Sonraki Seviye: 13,849,320

Konular
    465
    Ettiği Teşekkür
    5,199
    3,157 mesaja 18,265 teşekkür aldı

Değerli Yöneticimiz Tuna Seninde Görmek isterdik Resim Paylaşım Alanımızda Teşekkürler...

6. samanosuke üyemize teşekkür edenler:
    agniruda (20.Mart.2015)

Status
    orl1984 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    6
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 26 
    Tecrübe: 125,474
    Sonraki Seviye: 125,609

Konular
    26
    Ettiği Teşekkür
    81
    20 mesaja 28 teşekkür aldı

Hey istanbullular; bir buluşma düzenlesenize

Status
    Emrah1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Member

Tecrübe: 104,069

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    112
    9 mesaja 12 teşekkür aldı

Merhabalar. Forumda Gezinirken biraz eski bir konuyu buldum, hortlatmış olacağım belki ama tüm yorumları okuyunca gerçekten hiç görmediğimiz arkadaşlarımızı kardeşlerimizi daha da yakından tanıyıp görme şerefine nail oluyoruz (:

İsmim Nick'ten de Anlaşıldığı gibi Emrah (: İzmir - Göztepe'liyim. Yaş 35 Oldu ama Oyun zevki hiç bir zaman eksik olmadı (: Sıkı Retro'cuyumdur ama Tüm konsollara Sahip biri olarak (PS3-XBOX360-PS4-XBOXONE-NintendoWii) (Bir tek Nintendo Switch Yok ) Halen oyun oynama ile haşır neşirim (: bu arada Hem Kırık Hem Normal PS4'üm mevcut, Nickim ile aynı PSN Adına sahibim, Online oynamak isteyen kardeşlerimiz varsa ekleyebilirler.

Şaka gibi ama 5 Yıl olmuş foruma katılalı, @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] Üstadımızdan Kırık PS4 Pro Satın Aldım, @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] Ustamızın Bir çok PS3 - PS4 Oyunlarını İndirdim, Hakkımız çok geçmiştir, @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşimiz gibi neredeyse her konuya yorum yapan, teşekkür eden kardeşlerimizle birlikte koca 5 yıl olmuş burada (: Daha ismini sayamadığım aklıma gelmeyen bir çok güzel insanlarla burada 5 yıldır beraberiz dile kolay (:

İzmirden Arkadaşımız kardeşimiz var ise, elimizden gelen her konuda şahsen yardımcı olmaya çalışırım. 5 yıldan beridir burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Böyle bir siteyi açarak öncelikle Tuna kardeşimiz olmak üzere Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

İstanbula ilk gittiğimde Tuna kardeşimi ziyarete gideceğim inşallah. diğer arkadaşlarımız kardeşlerimizle de gittiğim şehirlerde görüşmekten büyük mutluluk duyarım.

Görüşmek Üzere, Sevgi ve Sağlıcakla Kalın (:

9. 3 kişi Emrah1925 üyemize teşekkür etti:
    ferhanank (07.Haziran.2018),MCTUNA (04.Haziran.2018),POSEIDON (04.Haziran.2018)

Status
    MCTUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1642
    Yaptığı Beğeniler
    681
    Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,125,090
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Konular
    854
    Ettiği Teşekkür
    643
    1,609 mesaja 9,938 teşekkür aldı

Çok teşekkür ediyorum @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Önceki zamanlarda çok buluşma yapıyorduk türkiyenin her yerinden imkanı olan arkadaşlarımız geliyordu

Şimdiler şartlar değişti pek zaman ayıramıyoruz böyle aktiviteler

Umarım bir gün yine bir buluşma yapabiliriz

Saygılarımla
    MCTUNA ADRES ve İLETİŞİM BİLGİLERİ HEMEN AŞAĞIDADIR

PERPA TİCARET MERKEZİ 13.KAT MAVİ AVLU B BLOK NO: 2391 OKMEYDANI İSTANBUL

GSM: 0553-618-70-70 + WHATSAPP

PS4 KIRDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KIRIK PS4 SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS3 KIRDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS3 OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

11. 2 kişi MCTUNA üyemize teşekkür etti:
    Emrah1925 (04.Haziran.2018),ferhanank (07.Haziran.2018)

Status
    POSEIDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Seviye: 27 
    Tecrübe: 137,353
    Sonraki Seviye: 157,092

Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    83
    14 mesaja 20 teşekkür aldı

Emrah bende bucada oturuyordum göztepede çok gezdim Eşrefpaşan dan hiç ayrilmazdim.ozamanlar sene 2000 felan esrefpasada ps1 cd si satan arladas vardi cok samimiydik dükkanda degilde sabit bi tezkahi vardi yol kenarinda tek tek sigara satarlardi ozamanlar alirdik birertane otururduk tezgahin basina hem oyun satar hem muhabbet ederdik.ne günlerdi o günler yaş 35 oldu ama insan hala unutamuyor.ozamki oyun cd lerini orjinalinden ayirt edemezdin zaten komyaları hep orjinal sanneder alırdık 😉 orjinalden bi garkı yoktu.

13. 3 kişi POSEIDON üyemize teşekkür etti:
    Emrah1925 (04.Haziran.2018),ferhanank (07.Haziran.2018),MCTUNA (04.Haziran.2018)

Status
    MCTUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1642
    Yaptığı Beğeniler
    681
    Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,125,090
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Konular
    854
    Ettiği Teşekkür
    643
    1,609 mesaja 9,938 teşekkür aldı

Alıntı POSEIDON Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Emrah bende bucada oturuyordum göztepede çok gezdim Eşrefpaşan dan hiç ayrilmazdim.ozamanlar sene 2000 felan esrefpasada ps1 cd si satan arladas vardi cok samimiydik dükkanda degilde sabit bi tezkahi vardi yol kenarinda tek tek sigara satarlardi ozamanlar alirdik birertane otururduk tezgahin basina hem oyun satar hem muhabbet ederdik.ne günlerdi o günler yaş 35 oldu ama insan hala unutamuyor.ozamki oyun cd lerini orjinalinden ayirt edemezdin zaten komyaları hep orjinal sanneder alırdık 😉 orjinalden bi garkı yoktu.
    Bizde beyazıt meydanında açılan tezgahlardan alırdık hepsi baskılıydı cd lerin

Müzik oyun walkmen ne istersek vardı şimdi hiç biri yok
    MCTUNA ADRES ve İLETİŞİM BİLGİLERİ HEMEN AŞAĞIDADIR

PERPA TİCARET MERKEZİ 13.KAT MAVİ AVLU B BLOK NO: 2391 OKMEYDANI İSTANBUL

GSM: 0553-618-70-70 + WHATSAPP

PS4 KIRDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS4 OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KIRIK PS4 SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS3 KIRDIRMAK İÇİN TIKLAYINIZ

PS3 OYUN YÜKLETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

15. 3 kişi MCTUNA üyemize teşekkür etti:
    Emrah1925 (05.Haziran.2018),ferhanank (07.Haziran.2018),POSEIDON (05.Haziran.2018)

Status
    Emrah1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Member

Tecrübe: 104,069

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    112
    9 mesaja 12 teşekkür aldı

Alıntı POSEIDON Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Eşrefpaşa Hala Efsane yer ama artık o eski sıcak yerler maalesef yok. orjinalden farksız o oyunlar ps1'den sonra gelmedi ps2ye hep boş dvd şeklinde yaptılar, arkadaş ps1'e yapabiliyorsan 2'ye niye yapmıyorsun ki? maliyetleri ne kadardı ki acaba :P

Alıntı MCTUNA Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bizde beyazıt meydanında açılan tezgahlardan alırdık hepsi baskılıydı cd lerin

Müzik oyun walkmen ne istersek vardı şimdi hiç biri yok
    Şimdilerde gerçekten o tezgahları arıyoruz resmen. çünkü ne o sıcaklık ne o samimiyet birçok yerde yok. Anca Okmeydanı İstanbul'da Perpa Ticaret Merkezi var, Oranın Kat 13 - B Blok - Mavi Avlu'sunda 2391 Numara'da bir Dükkan var orada kaldı benim bildiğim, Gitmek isteyenler oraya gidebilirler Ben de İnşallah En Kısa Zamanda Gideceğim

17. Emrah1925 üyemize teşekkür edenler:
    ferhanank (07.Haziran.2018)

Status
    ferhanank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1473
    Yaptığı Beğeniler
    3764
    Senior Member

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,480,641
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    5,855
    869 mesaja 1,774 teşekkür aldı

Alıntı Emrah1925 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Eşrefpaşa Hala Efsane yer ama artık o eski sıcak yerler maalesef yok. orjinalden farksız o oyunlar ps1'den sonra gelmedi ps2ye hep boş dvd şeklinde yaptılar, arkadaş ps1'e yapabiliyorsan 2'ye niye yapmıyorsun ki? maliyetleri ne kadardı ki acaba :P

Şimdilerde gerçekten o tezgahları arıyoruz resmen. çünkü ne o sıcaklık ne o samimiyet birçok yerde yok. Anca Okmeydanı İstanbul'da Perpa Ticaret Merkezi var, Oranın Kat 13 - B Blok - Mavi Avlu'sunda 2391 Numara'da bir Dükkan var orada kaldı benim bildiğim, Gitmek isteyenler oraya gidebilirler Ben de İnşallah En Kısa Zamanda Gideceğim
    Eyvallah Emrah Elimizden geldiğince yardımcı olmaya,destek olmaya çalışırız Eskisi gibi vakit olmuyor malesef.. Yinede vakit buldukça buralardayız.Perpada dediğin adreste çay içmeye sohbet atmeye alışveriş yapmak nasip olduBu işlerle uğraşan çok esnaf gördüm tanıdım.Ankara da tanımadığım yoktur gibi.Tuna abi gibisi yok tüm samimiyetimle söylüyorum..

Ankara da bulşma olursa katılır ağırlarız dostlarımızı
    Bu arada İzmir i çok iyi bilirim.Akrabaların çoğu orda.Göztepe de halam oturuyor Buca Kadifekale akrabalar genelde buralarda.Sanırsam Mardin'liler hep buralarda.

Ahh ahh.Ankra'da da çok vardı o tezgahlardan dükkanlardan.Şimdi bit pazarında tek tük görebiliyorum.PS1 de Loading ekranında az beklettirmedi PS1 cd leri.Ps2 dede mor dvd ler vardı .Pek iyi değillerdi.gümüş dvd ler vardı çok iyilerdi

19. ferhanank üyemize teşekkür edenler:
    Emrah1925 (08.Haziran.2018)

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

mcps4 buluwmalari

SEO Blog

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri