User Tag List

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Little Nightmares PS4 Türkçe Yama ÇIKTI (1.07 +TÜM DLC'ler dahil)

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Little Nightmares PS4 Türkçe Yama ÇIKTI (1.07 +TÜM DLC'ler dahil)

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Seviye: 36 
    Tecrübe: 870,066
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Konular
    68
    Ettiği Teşekkür
    192
    141 mesaja 1,253 teşekkür aldı

Little Nightmares PS4 Türkçe Yama ÇIKTI (1.07 +TÜM DLC'ler dahil)

Alıntı MCTUNA Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Emeğine sağlık @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Saol abi

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Arka fontta yaptıgım yamalardan ve çıkaracagım yamalardan bir tanesiydi. Sen çıkardın. Daha önce birini çıkardın. Çalışmalarında başarılar dostum. Özelden çalışmalarından atarsan hangisi üzerinde çalıştıgını ona göre çakışmayalım sizinle. 20'yi geçik yama oldu. Hepsini yılbaşına dogru nasipse açacagım. Halen üzerinde çalıştıgım baya yama var. Trgamestudios olarak pc'ye çıkardığımız yamalarda mevcut. Batman Arkham Knight çevirisi neyse ki Said Sürücü ile antlaştık.Yamayı tamamladıklarında tarafımdan çıkarılacak. Aynı keza Dragon Age Inquistion çevirisi de dahil. Dragon Age 2 den sonra o oyunun yamasına geçecekler. PS2'ye port edeceğim birkaç yama daha var. Neyse, çalışmalarında tekrar kolaylıklar...
    Çalışması Bitenler ve Hazır olan yama portlarım
    -The Evil Within 2,
    -Never Alone,
    -Deadlight,
    -TWD Michonne,
    -DMC 5,
    -Grim Fandango,
    -Soma,
    -Contrast,
    -Sprinter Mudrunner,
    -Transistor,
    -EveryBody Gone Rapture
    -The Vanishing Of Carter,
    -Song Of Deep,
    -Slain Back For Hel,
    -Octahad Deadlist,
    -The Town Of Light,
    -Valian Hearts Great War,
    -Prey,
    -Mother Russian Bleeds,
    -Rise of Tomb Raider,
    -Darksiders Waremastered,
    -TWD Season 2,
    -TWD BATMAN Series,
    -Thief,
    -Get Even,
    -Ruiner,
    -Sherlock Devils Daughter,
    -Observer,
    -Bioshock Infinite,
    -Bioshock Remastered 1-2,
    -Resident Evil 6,
    -Resident Evil Revelations 1, (2'nin ve HD Remastered sürümlerinin çalışmaları devam ediyor)

Üzerinde çalıştıgım bunun haricinde portu devam eden büyük ve küçük yamalar devam etmekte.Bunların dışında varsa özelden konuşalım.
    Daha önce size bi özel mesaj yazmıştım buraya yazınca kontrol ettim bana atmış olduğunuz mesaja cevaben uzunca bi mesaj yazmıştım göndermiştim ama sanırım size hiç mesaj gelmemiş.Oyüzden burdan yazayım gine bi karışıklık olmasın.Yazdıklarınız içinde evil within 2 projemiz vardı onu tamamiyle şuanlık rafa kaldırdık 2bölüm çevirmiştik.Onun harcinde past cure de çeviri bitti satır kayması var alt yazıda unreal engine de yazılar karmaşık harf sırasına göre bilirsiniz bi tane yaptığımız hatayı bulduk fakat diğerini hala araştırıyoruz.
    Şuanda silent hill origins yaması devam etmekte.

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Yok dostum. Bu yamaların portlarını yaptım diye ağlayanlar var. 6 ay turizmde çalıştıgımdan ilgilenemedim. Üstüne birde Rusya'ya gidip geldim.Yaş 36, rusça dil örenmeye çalışıp bu yaşta kendimizi geliştirme babındayız.Ama bazı nato mermer kafaların bu yamaları yapıyorum diye zoruna gitmiş. Başlamış dedikoduya. Yazın ilgilenemedim diye ortalığı boş bulmuşlar. Zamanında yamaları satıyorum diyenler. Yamaları oyun CD'si karşılığı veriyorlar. Ne yapıyor acaba? Koleksiyon mu?

BU SÖZÜM SANA DEĞİL....

Ağlamalar boşuna, senin yama çıkarıp çıkarmaman gram umrumda değil kanka. Ha, size göre ilk yamayı çıkartandan sonra bir başkası çıkartıyorsa ve ondan araklandı muhabbeti yapılıyorsa benden aylar sonra çıkardıgınız yamaları neden yayınladınız. Ha siz çıkartırken ben burda arakladınız muhabbeti yapmıyorsam sizde yapmayacaksınız kanka. Zenhax ta bir ton tool var. Darksiders waremastered tool ben yazın Delutto'ya mesaj atarak dosyaları verdim ve adam bana toolunu taa temmuzda attı. Ama zenhax sitesinde 2 hafta önce yayınladı. Sayemde diğer kankan bir yama daha yaptı. L.A Noıre zaten toolu mevcut. Tomb Raider yamaları mı? Sağolsun Michall PC ve konsol uyumlu toolunu alalı çok oldu. .XXX dosyalarının toolu mu? Bu siteye üye bir çek arkadaşım var. Sagolsun .xxx dosyalarında güzel bir program attı. .xxx dosyalarını açıp kapatabiliyoruz.
    Bak halen sağda solda lafımı yapıyorsun, üzülmüyorum ha.Umrumda bile değil. İçinizdeki fesatlık yüzünüze vurmuş. Kıskançlık damarlarınız patlamış. Daha fazla hakkımda konuşma, ve benim konuşmalarımı alıp orda burda millete yalan dolan anlatacağım diye meram anlatma.
    Yama yapmak gerçekten çok emek isteyen bir iş hazır oynayanlar için basit sadece indir kur ama oyuna yama yapmak port bile olsa gayet zaman isteyen bir iş.Ben buna gıcık oluyorum mesela evil within 2 de yaşadık yapmışız video yayınlamışız bizden arakladın alt yazı aynı nediyelim ahmet yazıyorsa farklı olmak için mehmet mi ?
    Madem yama yapılıyor resmi değil kimsenin zoruna gitmemesi lazım çünkü ortada korsan oyuna emekleri çalınanların oyunları üzerinden yapılan yama var birde emeğimi çalıyorsun demiyolarmı
    Ya sen adamın oyununu korsan indirip emeğini çalıpta yama yapıyorsun vs öyle değilmi mantıken.
    Ha saygı duyulması ayrı olay tabikide yapılan emeğe saygı duyulması gerek ama çalma çırpma konusunda mesela korsan oyun üzerinden yapılmış olana laf etmeye karşıyım.Pc yamaları zaten steam üzerinden vs yapılıyor orası ayrı ps4 tarafında fikrimi söylemek istedim.Mesjı kime attığınızı biliyorum bende kendimce bişeyler dile getirmek istedim.

Not: Dlc içeriğini eklemeyi unutmuşum bu akşama linkleri ekliyorum.Şuan dışarıdayım
    Konu Kazuma tarafından (16.Aralık.2018 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    4218
    Yaptığı Beğeniler
    848
    Kayıtlı Üye
    Nereden
    antalya

Seviye: 53 
    Tecrübe: 16,837,830
    Sonraki Seviye: 19,059,430

Konular
    1686
    Ettiği Teşekkür
    1,241
    3,909 mesaja 38,967 teşekkür aldı

Alıntı Kazuma Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Saol abi

Daha önce size bi özel mesaj yazmıştım buraya yazınca kontrol ettim bana atmış olduğunuz mesaja cevaben uzunca bi mesaj yazmıştım göndermiştim ama sanırım size hiç mesaj gelmemiş.Oyüzden burdan yazayım gine bi karışıklık olmasın.Yazdıklarınız içinde evil within 2 projemiz vardı onu tamamiyle şuanlık rafa kaldırdık 2bölüm çevirmiştik.Onun harcinde past cure de çeviri bitti satır kayması var alt yazıda unreal engine de yazılar karmaşık harf sırasına göre bilirsiniz bi tane yaptığımız hatayı bulduk fakat diğerini hala araştırıyoruz.
    Şuanda silent hill origins yaması devam etmekte.

Yama yapmak gerçekten çok emek isteyen bir iş hazır oynayanlar için basit sadece indir kur ama oyuna yama yapmak port bile olsa gayet zaman isteyen bir iş.Ben buna gıcık oluyorum mesela evil within 2 de yaşadık yapmışız video yayınlamışız bizden arakladın alt yazı aynı nediyelim ahmet yazıyorsa farklı olmak için mehmet mi ?
    Madem yama yapılıyor resmi değil kimsenin zoruna gitmemesi lazım çünkü ortada korsan oyuna emekleri çalınanların oyunları üzerinden yapılan yama var birde emeğimi çalıyorsun demiyolarmı
    Ya sen adamın oyununu korsan indirip emeğini çalıpta yama yapıyorsun vs öyle değilmi mantıken.
    Ha saygı duyulması ayrı olay tabikide yapılan emeğe saygı duyulması gerek ama çalma çırpma konusunda mesela korsan oyun üzerinden yapılmış olana laf etmeye karşıyım.Pc yamaları zaten steam üzerinden vs yapılıyor orası ayrı ps4 tarafında fikrimi söylemek istedim.Mesjı kime attığınızı biliyorum bende kendimce bişeyler dile getirmek istedim.

Not: Dlc içeriğini eklemeyi unutmuşum bu akşama linkleri ekliyorum.Şuan dışarıdayım
    Bahsettiğim bu yamalari yazın hotelde çalışırken yapmıştım. O dönem bu yamalari Poulkilly arkadaşıma gönderdim. Yama testlerini o yapıyordu. Yamalarin yedeklerini almamıştım. Agustostan sonra arkadaşımla tam 4 ay ulaşamadım. Sebebi, arkadaşım çalıştığı firmadan ayrılmış. Yamalarin bulunduğu HDD si bozulmuş. Sezon bitip geldiğimde kendisine ulaşamadım, halen de ulasamiyorum. Tuna'nin sayesinde ulaştık, telefonlarima cevap verememesinin nedeni HDD sinin arizalanmasindan dolayı benimle konuscak yüz bulamamasindan dolayiymis. Sonrasında Rusya'ya gittim. Geldiğimde yamalari tekrar yapmaya başladım. Vatandaş rahatsız olmuş, yamalarimizi arakliyorsunuz diye sağda solda konuşuyor. Ya senin ya mani ne yapayım? Çok şükür yabancı arkadaşlarım var. Gerekli toollari edinmisim. Pc tarafında yamayi kendisi cevirmiste benim port etmeme cene yapıyor. Sadece bununla kalsa. Zamanında yaptığım yamalari satıyorum diye cene calanlara bakın. Neymiş, benim yamalari satacagimi öğrenince PS3 portlarindan sonra yama işiyle ugrasmayacagim diyen adam, PS4 yamalari satacagim diye, geri dönmüş benden ötürü. Yav, be mankafa ben satacagim diye cene yapacağına bulunduğun sitede adam yamalari oyun CD si karşılığı veriyor. Bu adam Yamalar için destek istiyor. Orda oyun CD si gönderen vatandaşların oyun CD lerini ne yapıyor, bir onu düşün? Oyun koleksiyonu mu yapıyor? Hayır, tabikide o CD leri satıyor. Adam zaten, kırık konsol kullanıcısı, ne yapacak oyun CDsini. Zaten internetten oyunu indirip kuruyor. Cihazına. Amaç ne? Belli, çekememezlik ve kıskançlık diz boyu. Yav senin cikardigin Yamadan bana ne? Ben kendi sitemde çıkardığım ve cevirisinde bulunduğum yamalari satıyorum. Adamların dikili bir taşı yok. Anca pc ye çıkmış oyunların yamalarini port ediyorlar. Sadece bunlarla kalsa. Yabancı sitede konuştuğum ve destek aldığım yakada tool yapan adamlara mesaj atıp tool istiyorlar. Örnek; Outlast 1-2, Assasins Çerez Chronicles. Swuforce' a zamanında UE3 oyunlarindaki .BİN dosyası için ozel den mesaj atıp script kod yaptıran benim. Şimdi diyorlar ki, toolu ben yapmışım. Ulan böyle birşey diyen oldu mu? Benim yerime sen mesaj cekeydin adama da script kod yaptiraydin. Niye yaptırmadın? Ağzın dilin yok mu? Adam iki kelimeyi bir araya ıngilizce konuşamıyor, geçmiş karşıma ingilizceden bahsediyor. Yazın bir ton karı kızın içinde ben eğlenirken bu vatandaş yama portu yapıyorum diye kafayı yamayla bozmuş. Ben günümü gün ederken, bu vatandaşlar halen PORT KAFA modundalar. Bir çık dışarı la, herşey yama değil. Hayatı yasamiyorlar. Kafayı yamayla bozmuslar. Birde su var. Bu yamayi ilk biz yayınladık. Bizden sonra çıkartıyor. Bizden arakladi. Yav, bu siteye bak. Malum vatandaşların sitede yama çalışmalarından önce ben kaç tane yama çıkardım. Demiş miyim onlara, yamayi benden arakladiniz? Hayır. Hatta sen Styx yamasini çıkardın. Bak o bir gün sonra hemen çıkardı. Niye yayınladım kanka, adam senden önce çıkardı. Gerek yok aynı yama konusundan iki tane olmaya. Adamın biri yazmış Kazuma ni çıkardığı Yamadan ne farkı var diye. Hiçbir farkı yok. Farkı yoksa gerek yok senin cikarmana. Sil konuyu, değil mi? Hayır amaç, PS4 PORT: anti sosyal kahraman olmak. Bu yani olayın özü. Birde demez mi? Tuna'ya mesaj cekecekmis yama konularını kaldirtacakmis. Hangi yaman var burda da kaldirtacaksin. Ne demek istediğimi anlamissindir.
    Kankam, sen istesende istemesende Yamalar çıkacak, canını sıkma. Gene diyorum. Benim lafını yapacağına, devam et yama kortları yapmaya. Şu an Moskovadayim. Sana buradan sevgiler ve saygılar.Kafede birami yudumlarken, yanımda güzel hatunlar varken, sana saygı ve selamlar...
    https://www.facebook.com/179376965740296/photos/179377379073588/

E-MAİL:ferit-kose@hotmail.com
    CEP NO:05072785189

3. ferex28 üyemize teşekkür edenler:
    Kazuma (19.Aralık.2018)

Status
    çağ2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 5 
    Tecrübe: 156
    Sonraki Seviye: 173

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Bahsettiğim bu yamalari yazın hotelde çalışırken yapmıştım. O dönem bu yamalari Poulkilly arkadaşıma gönderdim. Yama testlerini o yapıyordu. Yamalarin yedeklerini almamıştım. Agustostan sonra arkadaşımla tam 4 ay ulaşamadım. Sebebi, arkadaşım çalıştığı firmadan ayrılmış. Yamalarin bulunduğu HDD si bozulmuş. Sezon bitip geldiğimde kendisine ulaşamadım, halen de ulasamiyorum. Tuna'nin sayesinde ulaştık, telefonlarima cevap verememesinin nedeni HDD sinin arizalanmasindan dolayı benimle konuscak yüz bulamamasindan dolayiymis. Sonrasında Rusya'ya gittim. Geldiğimde yamalari tekrar yapmaya başladım. Vatandaş rahatsız olmuş, yamalarimizi arakliyorsunuz diye sağda solda konuşuyor. Ya senin ya mani ne yapayım? Çok şükür yabancı arkadaşlarım var. Gerekli toollari edinmisim. Pc tarafında yamayi kendisi cevirmiste benim port etmeme cene yapıyor. Sadece bununla kalsa. Zamanında yaptığım yamalari satıyorum diye cene calanlara bakın. Neymiş, benim yamalari satacagimi öğrenince PS3 portlarindan sonra yama işiyle ugrasmayacagim diyen adam, PS4 yamalari satacagim diye, geri dönmüş benden ötürü. Yav, be mankafa ben satacagim diye cene yapacağına bulunduğun sitede adam yamalari oyun CD si karşılığı veriyor. Bu adam Yamalar için destek istiyor. Orda oyun CD si gönderen vatandaşların oyun CD lerini ne yapıyor, bir onu düşün? Oyun koleksiyonu mu yapıyor? Hayır, tabikide o CD leri satıyor. Adam zaten, kırık konsol kullanıcısı, ne yapacak oyun CDsini. Zaten internetten oyunu indirip kuruyor. Cihazına. Amaç ne? Belli, çekememezlik ve kıskançlık diz boyu. Yav senin cikardigin Yamadan bana ne? Ben kendi sitemde çıkardığım ve cevirisinde bulunduğum yamalari satıyorum. Adamların dikili bir taşı yok. Anca pc ye çıkmış oyunların yamalarini port ediyorlar. Sadece bunlarla kalsa. Yabancı sitede konuştuğum ve destek aldığım yakada tool yapan adamlara mesaj atıp tool istiyorlar. Örnek; Outlast 1-2, Assasins Çerez Chronicles. Swuforce' a zamanında UE3 oyunlarindaki .BİN dosyası için ozel den mesaj atıp script kod yaptıran benim. Şimdi diyorlar ki, toolu ben yapmışım. Ulan böyle birşey diyen oldu mu? Benim yerime sen mesaj cekeydin adama da script kod yaptiraydin. Niye yaptırmadın? Ağzın dilin yok mu? Adam iki kelimeyi bir araya ıngilizce konuşamıyor, geçmiş karşıma ingilizceden bahsediyor. Yazın bir ton karı kızın içinde ben eğlenirken bu vatandaş yama portu yapıyorum diye kafayı yamayla bozmuş. Ben günümü gün ederken, bu vatandaşlar halen PORT KAFA modundalar. Bir çık dışarı la, herşey yama değil. Hayatı yasamiyorlar. Kafayı yamayla bozmuslar. Birde su var. Bu yamayi ilk biz yayınladık. Bizden sonra çıkartıyor. Bizden arakladi. Yav, bu siteye bak. Malum vatandaşların sitede yama çalışmalarından önce ben kaç tane yama çıkardım. Demiş miyim onlara, yamayi benden arakladiniz? Hayır. Hatta sen Styx yamasini çıkardın. Bak o bir gün sonra hemen çıkardı. Niye yayınladım kanka, adam senden önce çıkardı. Gerek yok aynı yama konusundan iki tane olmaya. Adamın biri yazmış Kazuma ni çıkardığı Yamadan ne farkı var diye. Hiçbir farkı yok. Farkı yoksa gerek yok senin cikarmana. Sil konuyu, değil mi? Hayır amaç, PS4 PORT: anti sosyal kahraman olmak. Bu yani olayın özü. Birde demez mi? Tuna'ya mesaj cekecekmis yama konularını kaldirtacakmis. Hangi yaman var burda da kaldirtacaksin. Ne demek istediğimi anlamissindir.
    Kankam, sen istesende istemesende Yamalar çıkacak, canını sıkma. Gene diyorum. Benim lafını yapacağına, devam et yama kortları yapmaya. Şu an Moskovadayim. Sana buradan sevgiler ve saygılar.Kafede birami yudumlarken, yanımda güzel hatunlar varken, sana saygı ve selamlar...
    Gerçekten sana acıyorum. Benim kimseden korkum yok. Sana da cevap vermesini bilirim. Bu yorumu da siler beni banlarsın. Başka bir şey bilmezsin zaten.

Hikaye anlatmaya devam et sen.

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] dan bahsettin. İşte styx shard of darkness çıkartmış. Çıkartsın, beni ilgilendirmez. Adamlar sitede paylaştı, bir şey dedim mi? Demedim. İstesem konularını kaldırırdım. Onu da yapmadım. Çünkü adam emek vermiş. Ben de hazırladım. Neden paylaşmayayım? Ki yamayı da paylaştım. Bak ne güzel siteyi takip de ediyorsun, yazılanları da okuyorsun. Hiç bir fark yok dedim değil mi kankacım? Yani adama benim yamayı kullanmanıza gerek yok dedim.

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]'nın ekibi A way out'u çevirmiş, değil mi? Hazır yamayı port edip yayınladım mı? Hayır. Ben senin gibi değilim. İnsanların harcadığı emeğe saygı duyarım.

Dying Light yamalarını indir kontrol et bakalım. Senin portun ile aynı mı? Hayır. Lcroft'un düzenlemiş olduğu yamayı kullandım çünkü. Buyur kanıtla dostum.

Ağzım dilim yok usta, kusura bakma. Ben ingiliççe bilmiyorum.

Biz oyunda çeviririz, port da yaparız, sen merak etme. Yazdıklarını üşenmeden okudum. Hiç değişmemişsin. Allah yolunu açık etsin. Ne diyeyim.

Bu arada, bira içme. Sağlığa zaralıdır. Haramdır. Kendine iyi bak.

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bu sitede az çok benim de emeğim geçmiştir. Bu site de 4 sene geçriirmişimdir.Siz emeğe saygı duyarsınız değil mi? Birkaç gün sonra batman yamasını da paylaşacağım. Size sadece bir video göndereceğim. Sitede de paylaşacağım. Ki millet neyin doğru, neyin yanlış olduğunu görsün. Ben emek harcıyorum, ve harcamış olduğum emeğe de saygı duyulmasını istiyorum.

İlla yama istiyorsanız, burada da konu açabilirim. Biz düşman filan da değiliz. Ben harcamış olduğum emeğin peşindeyim. Herkese iyi forumlar diliyorum

Status
    Giyotin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 15 
    Tecrübe: 6,143
    Sonraki Seviye: 7,465

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    31
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

teşekkürler

Status
    planorga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 5 
    Tecrübe: 172
    Sonraki Seviye: 173

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

ellerine sağlık

Status
    kasimarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 10 
    Tecrübe: 1,399
    Sonraki Seviye: 1,454

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

teşekkürler.

Status
    ByhigH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 6 
    Tecrübe: 212
    Sonraki Seviye: 282

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

nightmares turkce yama eyvallah

Status
    kusay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 17 
    Tecrübe: 10,135
    Sonraki Seviye: 13,278

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

Emeğine sağlık @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Status
    cetko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 19 
    Tecrübe: 19,662
    Sonraki Seviye: 22,851

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    63
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

teşekkürler

Status
    maciras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 17 
    Tecrübe: 11,935
    Sonraki Seviye: 13,278

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    33
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Teşekkürler...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri