User Tag List

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Exploit İle PS4 İçindeki Linki Alabilir Misiniz ?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Exploit İle PS4 İçindeki Linki Alabilir Misiniz ?

Status
    rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 11 
    Tecrübe: 1,560
    Sonraki Seviye: 2,074

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Exploit İle PS4 İçindeki Login Linkini Alabilir Misiniz ?

Exploit İle PS4 İçindeki Linki Alabilir Misiniz ?

Arkadaşlar herkese merhaba. bende kırık ps4 olmadıgı için malesef ben yapamıyorum ayrıca exploit konusunda teknik bilgimde sizler kadar yok. o nedenle buraya konu açmak istedim. istedigim şey aşırı kolay birşey bilen anlayan adam 5 dakkada yapabilir. konu ise şu

bana lazım olan tek şey psn e giriş yaparken bir link olur misal chrome dan şu linkten giriliyor. [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    fakat bunun birde ps4 içindeki login linki vardır. aynı link ps3 ün içinde de var. işte bana bu login linki lazım. exploit ile çok ama çok rahat bir biçimde bunu ögrenebilirsiniz. makinayı güncellemenize falan gerek yok. ister ps3 ister ps4 ister 4,05 ister 4,55 isters 5,05 içindeki login linkini alabilirsiniz. hepsi aynıdır zaten muhtemelen. giriş yapmayacaksınız makinanın içindeki debug ta zaten yazar diye düşünüyorum.
    bana bu linki verecek adam dilesin benden ne dilerse. yardımcı olabilirseniz çok sevinriim bu konu benim için çok önemli. lütfen arkadaşlar bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Konu Bilgileri

Tüm forumdan rastgele konular:

• » [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Aynı kategoriden rastgele konular:

Konu rhino tarafından (12.Haziran.2018 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

Status
    faceage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Seviye: 16 
    Tecrübe: 9,119
    Sonraki Seviye: 10,000

Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 27 teşekkür aldı

sebep güncellemeden giriş yapmak içinmi ?

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı faceage Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    sebep güncellemeden giriş yapmak içinmi ?
    hayır bütün oyunları orjinal oynamak için

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Seviye: 35 
    Tecrübe: 682,316
    Sonraki Seviye: 824,290

Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    174
    116 mesaja 791 teşekkür aldı

Böyle bir link yok olsa dahi kimse özel olan birşeyi neden sizinle paylaşsınki ?
    Orjinal oynayacaksanız böyle uğraşmana ne gerek var güncele konsolunu oyna hiçbi şekilde konsolunu güncellemeden psn e giremezsin.
    ha spoof çıkar hen için ama yine konsola özel olur sen giremezsin boşuna uğraşıyorsun.

5. Kazuma üyemize teşekkür edenler:
    desperado (18.Haziran.2018)

Status
    capcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Senior Member

Seviye: 30 
    Tecrübe: 261,992
    Sonraki Seviye: 300,073

Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    38
    20 mesaja 25 teşekkür aldı

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] oyunları hem beleş hem orjinal olsun istiyor. 😁 varsa öyle bir yöntem zaten çıkardı ortaya.

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı Kazuma Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Böyle bir link yok olsa dahi kimse özel olan birşeyi neden sizinle paylaşsınki ?
    Orjinal oynayacaksanız böyle uğraşmana ne gerek var güncele konsolunu oyna hiçbi şekilde konsolunu güncellemeden psn e giremezsin.
    ha spoof çıkar hen için ama yine konsola özel olur sen giremezsin boşuna uğraşıyorsun.
    verdiğiniz cevabı gören sanki konsolundan birşey çalacakmışım yada konsoluna sanki zarar verecekmişim gibi anlar dediklerinizi. böyle birşey söz konusu degil. bahsettigim link kişiye yada konsola özel bir link degil bütün konsollarda aynı olan bir link. bu link [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bu link gibi vereceginiz linkte giriş yapmayı saglan sony e post data gonderen bir linktir. attıgım linkten terk farkı konsola gömülü oldugu için sadece konsoldan görülebilmesidir. benim amacım bunu ögrenip windows üzerinden de kullanabilmek. o nedenle linkin paylaşılmasında bir sıkıntı yok. bu link sayesinde oyunları hem bedava hemde online oynayabiliriz. benim bu linki ögrenmemdeki amaç oyunları hem bedava hemde online oynamak içindir.
    tekrar söylemem gerekirse bu kişiye özel bir link degil. konsolun kodlarında olan psn e baglanmanızı saglayan sıradan bir link. sadece sürümünden dolayı exploit olmadıgı için ben göremiyorum exploitle konsollarda işi bilen adam kodlara bakıp anında görür bu linki konsola yada kişiye özel bir kod degil sıradan bir link.
    Konu rhino tarafından (11.Haziran.2018 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir.

Status

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    174

Alıntı rhino Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    verdiğiniz cevabı gören sanki konsolundan birşey çalacakmışım yada konsoluna sanki zarar verecekmişim gibi anlar dediklerinizi. böyle birşey söz konusu degil. bahsettigim link kişiye yada konsola özel bir link degil bütün konsollarda aynı olan bir link. bu link [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] bu link gibi vereceginiz linkte giriş yapmayı saglan sony e post data gonderen bir linktir. attıgım linkten terk farkı konsola gömülü oldugu için sadece konsoldan görülebilmesidir. benim amacım bunu ögrenip windows üzerinden de kullanabilmek. o nedenle linkin paylaşılmasında bir sıkıntı yok. bu link sayesinde oyunları hem bedava hemde online oynayabiliriz. benim bu linki ögrenmemdeki amaç oyunları hem bedava hemde online oynamak içindir.
    tekrar söylemem gerekirse bu kişiye özel bir link degil. konsolun kodlarında olan psn e baglanmanızı saglayan sıradan bir link. sadece sürümünden dolayı exploit olmadıgı için ben göremiyorum exploitle konsollarda işi bilen adam kodlara bakıp anında görür bu linki konsola yada kişiye özel bir kod degil sıradan bir link.
    Ozaman bekle elindeki konsol kırılıncakendin yaparsın.Onlineoynamak okadar basitmiya hemde plus üyesi olmadan oynayacaksın sen bi oyunda online a girmeden önce kaç tane linke bağlanıp öyle sana izin veriyor ilk aşaması osn sonrasında oyunun sunucuları elbette konsolunda plus üyeliğin yok ise hiç bağlanamazsın çünkü direk aistem konsokunda pkus olup olmadığını sorguluyor yani bukadar basit olsaydı dediğiniz çoktan olurdu.Geçmişte vitayı çıktığından beri kullandım kırılsığındada kullanmaya devam ettim plus üyeliğim vardı spoof ile multi bikaç oyuna girdim oynadım ban yemememk için devam etmedim.Dediğim gibi kimse debug menüyüde kurcalamaz bunun için siz kendi konsolunuz kırılınca yapar paylaşırsınız bekleriz 😁

Bu arada o bahsettiğin link için proxy server kullan pcnden al ps4 proxy server var pc de konsolu nete bağla görürsün hangi sunuculara bağlandığını zaten orjinalciymişain bağlan bi oyunda multiye zaten o sırada hangi sunucularla işlem yapıyosa programda görüntüleyebilirsin kokay gelain.

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı Kazuma Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Ozaman bekle elindeki konsol kırılıncakendin yaparsın.Onlineoynamak okadar basitmiya hemde plus üyesi olmadan oynayacaksın sen bi oyunda online a girmeden önce kaç tane linke bağlanıp öyle sana izin veriyor ilk aşaması osn sonrasında oyunun sunucuları elbette konsolunda plus üyeliğin yok ise hiç bağlanamazsın çünkü direk aistem konsokunda pkus olup olmadığını sorguluyor yani bukadar basit olsaydı dediğiniz çoktan olurdu.Geçmişte vitayı çıktığından beri kullandım kırılsığındada kullanmaya devam ettim plus üyeliğim vardı spoof ile multi bikaç oyuna girdim oynadım ban yemememk için devam etmedim.Dediğim gibi kimse debug menüyüde kurcalamaz bunun için siz kendi konsolunuz kırılınca yapar paylaşırsınız bekleriz 😁

Bu arada o bahsettiğin link için proxy server kullan pcnden al ps4 proxy server var pc de konsolu nete bağla görürsün hangi sunuculara bağlandığını zaten orjinalciymişain bağlan bi oyunda multiye zaten o sırada hangi sunucularla işlem yapıyosa programda görüntüleyebilirsin kokay gelain.
    burda birsürü bu işle uğraşan yardımsever arkadaş varken elimdeki makinanın kırılması beklemek tamamen zaman kaybı olur. bu işlemin çok zor bir taraf ıolmadıgını tekrardan söylüyorum. bunlar dışında dediklerinde tamamen haklısın hocam itirazım yok. fakat bnim kullancagım yöntem öyle exploit ile ps4 kırma falan degil. şimdi bu link olmadan çok detaya girmek istemiyorum. ama linki gönderen olursa ve sonuca ulaşırsam ki %100 ulaşacagım daha farklı yöntemlerle ulaştım çünkü o zaman burda da bizzat paylaşırım.
    ps4 ü proxy sunucusu ullanarak pc ye aktardım ama işte sorun şu ki kapalı kutu girdigin hiçbir link pcde gözükmüyor makina kırık olmadıgı için. kırık olsa müdahale edip gösterebilrisin ama. orjinallerde proxy olarak istdgim sonuca ulaşamıyorum.

Status

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    174

Alıntı rhino Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    burda birsürü bu işle uğraşan yardımsever arkadaş varken elimdeki makinanın kırılması beklemek tamamen zaman kaybı olur. bu işlemin çok zor bir taraf ıolmadıgını tekrardan söylüyorum. bunlar dışında dediklerinde tamamen haklısın hocam itirazım yok. fakat bnim kullancagım yöntem öyle exploit ile ps4 kırma falan degil. şimdi bu link olmadan çok detaya girmek istemiyorum. ama linki gönderen olursa ve sonuca ulaşırsam ki %100 ulaşacagım daha farklı yöntemlerle ulaştım çünkü o zaman burda da bizzat paylaşırım.
    ps4 ü proxy sunucusu ullanarak pc ye aktardım ama işte sorun şu ki kapalı kutu girdigin hiçbir link pcde gözükmüyor makina kırık olmadıgı için. kırık olsa müdahale edip gösterebilrisin ama. orjinallerde proxy olarak istdgim sonuca ulaşamıyorum.
    Yaptığınız metodda eksiklik vardır büyük ihtimalle geçmişte çünkü herkes kırık olmayan konsolda proxy server kullandı update engelleyip online kullanabilme adına burda sisteme bağlandığın anda yazılım için sistemin hangi linke bağlandığından tutunda online oyuna girdiğinizde hangi sunucularda bağlanıyo ve sunucudan cevap alıyo hepsini görüntüleyebiliyorsunuz yalnız onu kullanabilmek içinde update ile ilgili dosya içeriğinin doğru düzenlenmiş olması gerekiyor belki sony sonradan engellemiş olabilir.
    Bahsettiğiniz yöntemem mirahen kullanıp telnet ile bağlanınca olabilir yalnız sıkıntı şu zaten mesela ben psn hesabıma enson kasım ayında giriş yaptım sistem güncellemediğimden otomatik çıkış yapmış yani giriş yapabime adına sistem güncelleme gerekir bu dediğiniz yöntem için alacağınız link yalnızca sistem güncelleme sunucu linkini elde edersiniz onun haricinde spoof çıkar ise ozaman psn hesabına dahi giriş yapılabilme imkanı olur yine beklemek zorunda kalcaksınız mecburen.

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Yaptığınız metodda eksiklik vardır büyük ihtimalle geçmişte çünkü herkes kırık olmayan konsolda proxy server kullandı update engelleyip online kullanabilme adına burda sisteme bağlandığın anda yazılım için sistemin hangi linke bağlandığından tutunda online oyuna girdiğinizde hangi sunucularda bağlanıyo ve sunucudan cevap alıyo hepsini görüntüleyebiliyorsunuz yalnız onu kullanabilmek içinde update ile ilgili dosya içeriğinin doğru düzenlenmiş olması gerekiyor belki sony sonradan engellemiş olabilir.
    Bahsettiğiniz yöntemem mirahen kullanıp telnet ile bağlanınca olabilir yalnız sıkıntı şu zaten mesela ben psn hesabıma enson kasım ayında giriş yaptım sistem güncellemediğimden otomatik çıkış yapmış yani giriş yapabime adına sistem güncelleme gerekir bu dediğiniz yöntem için alacağınız link yalnızca sistem güncelleme sunucu linkini elde edersiniz onun haricinde spoof çıkar ise ozaman psn hesabına dahi giriş yapılabilme imkanı olur yine beklemek zorunda kalcaksınız mecburen.
    hocam ben sizin kadar detaylı bilmiyorum o nedenle zaten gelip burda yardım almaya çalışıyorum. evet ben proxy üzerinden ps3 e de ps4 e de baglandım ama login olurken ki post datayı pc de göremedim kullandıgım program algılamadı. bu linki almak için psn e girmenize gerek yok yanlış kul adı ve şifre ile deneme yapsanız bile zaten link gelir. siz bu işten baya bi anlıyorsunuz belli yani. server göstermede de iyisiniz bir el atsanız olmaz mı alt tarafı pc den server gösterip deneme yaparak link alacaksınız. illa ki ps4 ten yapmanız gerekmiyor. aynı link ps3 te de var. yardımcı olamazmısınız hocam ?
    Konu rhino tarafından (12.Haziran.2018 Saat 14:38 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri