User Tag List

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

pes cafe hakkında bilgi

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pes cafe hakkında bilgi

Status
    bedrettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Seviye: 24 
    Tecrübe: 72,072
    Sonraki Seviye: 79,247

Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    38
    12 mesaja 19 teşekkür aldı

pes cafe hakkında bilgi

kafe control programı ile ilgili burdan bilgi alabirsin [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

2. bedrettin üyemize teşekkür edenler:
    TAMBİRKRAL (22.Mayıs.2018)

Status
    TAMBİRKRAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Seviye: 21 
    Tecrübe: 34,948
    Sonraki Seviye: 38,246

Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    24
    3 mesaja 4 teşekkür aldı

Alıntı adestim Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Sana tavsiyem ps3 ve ps4 konsolunu yanına alıp tvleri teker teker denemen.Tv özellikler kısmında yazan teknik veriler aldatıcı olabiliyor.Deneyip alman en iyisi olur senin için.Özellikle ps3 konsollarını bağlayacağın tv ler e dikkat et.Çoğu tv de titreme problemi olur.Ps4 konsollar da titreme problemi çok olmaz ama göz yorar.Alıcağın tvleri denerken özellikle buna dikkat etmelsin.
    kısmet olırsa dedıgın gıbı yapmayı düşünüyordum bende dün mağaza calısanı da aynısı nı söyledı yarın ps3 yanıma alıp vestel ve philips modelleri vardı beğendıgım onlarda deneyecegım sonucları yıne paylaşırım buradan

4. TAMBİRKRAL üyemize teşekkür edenler:
    adestim (23.Mayıs.2018)

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    24
    3 mesaja 4 teşekkür aldı

arkadaşlar öncelıkle herkese hayırlı günler

konu başlıgında da belırttıgım gibi cafe acmak ıcın bılgı almıstım bazı arkadaşlardan saolsun cevaplayan ve bilgi veren arkadaşlar olmuştu şimdi neticeyi paylaşmak ıstedım

işyerini 15 20 gündür actım Çok şükür hamdolsun potansıyel ılk aya göre baya güzel gidiyor bir kaç bilgi paylaşmak ıstedım belki acacak olan yada acmaya nıyetlı arkadaşların kafasındakı soru ısaretlerini bir nebze olsada giderir

1- tv secimi: ilk etapta ps3 ile başlamayı düşünüyordum bu yüzden ileriye dönük tv almak ıstıyordum buyuk ekran olması ıcın ama ekranlar büyüdüğü icin kapladıgı yer genişliyordu bu yuzden etrafta bir araştırma yaptım bölgede ps3 ps4 lerde kullanılan tv aralıgının 102 109 ekran tv oldugunu gördum mahallede gencler arasındada biraz fıkır almak ıcın sordugumda 102 109 ekran aralıgının da ıyı oldgunu söyleyen arkadaşlar bir aylı oldugu ıcın 102 ekran tvlere yöneldım vestel bır markasında karar kıldım smart özellıgı wifi özellıgı çözunurlugu kalıtesı test ettıkten sonra birde yerınde gidip görmek ıstedım ps3 makınelerımden bır tanesını alıp bayının yolunu tuttum ps3 tv kurdum oyunlardan en cok oynanan blur ps 2013 oyunlarında gecıs hızını çözunurlugunu test ettım ılk seferınde bır kac tereddutum oldu ertesı gunu tekrardan gıdıp test ettıgımde ılk seferıne gre her oyunu denedım ve fıyat teklıfı ıstedım 8 tane ıcın normal fıyatının 400 tl altında bir fiyata teklıf aldım sıparısın gelme asaması bıraz sıkıntılı ıdı ama ınternetten distribitor garantılı almaktansa bölge bayısınden almayı tercıh etmıstım dıstrıbıtor garantılı olması tv arızalandıgında servıse gönderılmesı gerektıgınden netten almadım neyse bu konuları genelde alacak arkadaşlar bılıyordur buyuk ıhtımal velhasıl kelam tvlerı aldım özellıklı olarak almamın sebebı bir müddet sonra satarken normal monıtör tvlere göre daha cabuk satabılmem olması fiyat olarak da piyasanın altında almam bir haylı cazip geldi tv olayını böylelıkle hallettmiş oldum (korktugum basıma gelmedı tv kücük diye şikayette bulunan olmadı aksine tvlerin cok iyi oldugunu söyleyenler bir haylı fazla )

2.duvar renk sorunu: acmadan önce cok araştırdım gerek netten gerek bölgedekı kafelerden gözlemlediğim kafeler kırmızı ve sıyah ıle bir haylı boğuk bir hale getirmiş olmaları ve her ne kadar bu renklerı seven olsada ıcerıde kı havayı (şahsi düşüncem ) biraz boğuyor karanlık yapıyor ve ailelerin cocuklarını göndermekten cekındıklerı bir yer halıne getırıyor cünkü eski internet ortamları herkesın aklında bir yer edinmiş bende bır haylı renk konusunda terettudde kaldım koyu renkler ısıgı kesıyor ama iceriyi bir haylı karanlık yapıyor acık renklerde tvlerde yansıma yapıyor tam kırmızıda karar kılmışken boyacı komsumuzun önerisi ile dış cephede kullanılan boya dan makine ile kendı istediğim griye yakın ama bıraz koyu tonunda olan bir renkte karar kıldım dış cephe boyasında terettud etsemde sonradan bır haylı avantajının oldugunu farkettım avantajları ne mı
    1. dış cephe boyaları dışarıdaki güneşin sıcaklıgını ıcerıye vemiyor hepimz biliriz güneş vuran duvarların sıcaklıgını bu sorun yok
    2. icerideki hava akışısını yanı klıma calıstırdıgımda boyanın etkısı ıle ıcerısı klıma kapandıktan 3 4 saat sonra bıle 2 3 derece fark edıyor
    3. ise iceriye cok loş bir hava kattı ilk defa gelenler bir haylı beğendı daha cok eksiklikleri olmasına rahmen ısyerını sımdı bayanlar cocuklarını gelip burada oturarak beklıyorlar coğu zaman

3konu:sıgara ve oturma bölümü ben ısyerını kıraladıgımda camekan dışa sıfır bır bıcımde ıdı yanı dısarıya bır adım attıgınızda caddeye cıkıyor ınsanlar öndekı camekanaı 3 4 metre ıcerıye cekerek kamelya olarak etrafına cit cekip 2 masa alt tarafına yeşil halı cekip hem sıgara hem oturup sohbet edılecek bır yer yaptım kı bu en önemli konulardan bırısı bence 2 3 masa fazla atabılmek ıcın kamelyayı feda etseydım hem oturulacak yer hem sıgara ıcılecek hemde ıcecek ıcılecek yer bırakmamış olacaktım buda müşterilere etki edecek ti cunku kalabalık gelıp arkadaşlarını bekleyen ınsanlarda iceride gürültunun icinde oturup beklemek zorunda kalacaktı ki buda potansiyeli etkıleyecektı

4.konu: yiyecek icecek sergılenmesi:bilinenin aksine ben yanıma stand kurmak yerıne her tv yanına 2 şer tane duvara montelı stand koyup yiyecekleri cipsleri herkesın bir nevi canı cekmese bıle gördüğünde alıp yıyecegı yere koydum ılk başta herkes calınır yerler görmessın demesıne rahmen gelişi güzel olarak değilde her standa her üründen 2 şer tane koydum alıp yiyen almadan önce bana gösterıyor kı zaten masaları grüyorum kımın aldıgını falan bu sayede normalden fazla yıyecek satısı yapılıyor içecek keza yine aynı burda görsellk cok önemli bir konu oluyor burda bence yiyeceğe önem verılmesı bence cok onemli cünkü yiyecek masdan daha cok kazandırıyor

5.konu fiyatlandırma: bölgede ki fiyatlandırmaya bakmayın örneğin 5 senelık firmayla 10 senelk dükkanlarla kendınızı kıyaslamayın dükkanı acarım a fırmasıyla aynı fıyata oynatırım fikriyle dükkan acmamanız cünkü sabit müşterileri olan işyerlerı hem sizden tecrubelı hemde reklam yapmanın bir yolu sizi tercıh etmelerını sağlamak buda güleryüzlülük ve uygun fiyatla olur fıyatı yükseltmenız yada düşürmenız müşteride tamamen sizin hizmet şeklinize göre geri döner asık suratlı ısenız ıstersenız 1 tl oynatın gene tercıh edılmezsınız ama hizmette kusur etmedıkten sonra musterı 1 tl 2 tl nın fazla olmasına bakmaz hizmete bakar kaliteye bakar o yüzden 3 5 ay potansiyel oluşana kadar 100 de yuz kar etmeyi düşünmeyin

BUNLARI TAMAMEN ACTIGIM SÜRE ZARFINDA KENDI GÖZLEMLEDIGIM SEKILDE YORUMLADIM BENDEN DAHA TECRUBELI BİR SÜRÜ İNSAN VAR EMINIM ONLARIN AFFINA SIGINARAK YAZDIM EKSIK FAZLA YANLIS DOĞRU OLABILIR ŞİMDİDEN SURCU LİSAN ETTİYSEM AFFOLA

HERKESE HAYIRLI İŞLER DİLİYORUM

son olarak ps4 ıle ılgılı kafama takılan sorular var acaba konuya hakım büyüklerim kardeşlerim varsa bana bir kaç fikir verebilirlerse sevinirim

ps4 alacağımda hangı model almam gerektıgını varsa mağazaların ısımlerını alırken nelere dıkkat etmem gerektıgını tv mi yoksa projeksıyon mu almam konusunda ılerıde multıman tarzında dıger ps4 lere aktırım yapabılecegım makınelerın hangısı oldugunu ve bunları yapabılmem ıcın bana bir kac tüyo verırlerse muteşekkir olurum

cok soru sordum kusura bakmayın ama pek kaynak bulamıyorum bizim siteden başka

6. 2 kişi TAMBİRKRAL üyemize teşekkür etti:
    ferhanank (16.Temmuz.2018),MCTUNA (17.Temmuz.2018)

Status
    ekanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 19 
    Tecrübe: 18,553
    Sonraki Seviye: 22,851

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    23
    4 mesaja 6 teşekkür aldı

Merhabalar TAmbiKral konu çok başarılı. Ama Neden jtagli slim model Xbox 360 yok. Oyun yüklü kinecktli Xbox 360 olsa çok dikkat çeker diye düşünüyorum. Fiyatlarida hayli ucuz. 1-2 tane dikkat çekmek için farklılık için denenebilir diye düşünüyorum. Saygılarımla

Status
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Member

Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    24
    3 mesaja 4 teşekkür aldı

Alıntı ekanat Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Merhabalar TAmbiKral konu çok başarılı. Ama Neden jtagli slim model Xbox 360 yok. Oyun yüklü kinecktli Xbox 360 olsa çok dikkat çeker diye düşünüyorum. Fiyatlarida hayli ucuz. 1-2 tane dikkat çekmek için farklılık için denenebilir diye düşünüyorum. Saygılarımla
    xbox bir tane tanıdıktan alıp koydum ama hep boş kaldı anlatamadım bir fark olmadıgını

Status
    ekanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 19 
    Tecrübe: 18,553
    Sonraki Seviye: 22,851

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    23
    4 mesaja 6 teşekkür aldı

Alıntı TAMBİRKRAL Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    xbox bir tane tanıdıktan alıp koydum ama hep boş kaldı anlatamadım bir fark olmadıgını
    Helal olsun en azından alıp koymuşsunuz bir makine. Ps4 almadan önce elimde jtagli slim model Xbox vardi. iki kişilik split screen ekran gears of war oynardık. Keyif vericiydi. Xbox 360'in yeri ayridir bende.

Status
    ps4cracker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 15 
    Tecrübe: 7,432
    Sonraki Seviye: 7,465

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    24
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

anladığım kadarıyla ps3lerin kırık

kardeş bu işin vebali yok mu sence

Status
    ferhanank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1473
    Yaptığı Beğeniler
    3764
    Senior Member

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,548,377
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    5,853
    870 mesaja 1,776 teşekkür aldı

Alıntı ps4cracker Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    anladığım kadarıyla ps3lerin kırık

kardeş bu işin vebali yok mu sence
    PS olsun PC olsun diğer konsollar olsun onların izni yada parmağı olmasa bence kimse kıramaz bu konsolları.çaktırmadan izin veriyorlar bence.Reklem nede olsa

12. ferhanank üyemize teşekkür edenler:
    TAMBİRKRAL (17.Temmuz.2018)

Status
    ps4cracker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 15 
    Tecrübe: 7,432
    Sonraki Seviye: 7,465

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    24
    4 mesaja 4 teşekkür aldı

Alıntı ferhanank Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    PS olsun PC olsun diğer konsollar olsun onların izni yada parmağı olmasa bence kimse kıramaz bu konsolları.çaktırmadan izin veriyorlar bence.Reklem nede olsa
    bunla ne alakası var kardeş bu adam ps cafede kopya oyun oynatarak başkasının emeğinden kopya kullanarak para kazanıyor cebinden oyun için 1 lira para çıkmıyor

elin gavuruyla nerde helalleşeksin bana bunu söyle

zaten bu şekilde kazanılan bir paranın bereketinin olacağını pek zannetmiyorum.
    Konu ps4cracker tarafından (17.Temmuz.2018 Saat 14:06 ) değiştirilmiştir.

Status
    ferhanank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    1473
    Yaptığı Beğeniler
    3764
    Senior Member

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,548,377
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    5,853
    870 mesaja 1,776 teşekkür aldı

Alıntı ps4cracker Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    bunla ne alakası var kardeş bu adam ps cafede kopya oyun oynatarak başkasının emeğinden kopya kullanarak para kazanıyor cebinden oyun için 1 lira para çıkmıyor

elin gavuruyla nerde helalleşeksin bana bunu söyle

zaten bu şekilde kazanılan bir paranın bereketinin olacağını pek zannetmiyorum.
    PS kafe de kopya oyun oynatmanın günah olduğunu nerden kanıtlıyorsun ki?
    Giysi olsun pc program olsun herşeyi orjinal mi kullanıyorsun?

Dediğin gibi olsa herkese kafelere ceza yağdırırlardı.Çok zor bişey değil bunları tespit etmek.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri