User Tag List

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Playstation 4 hacking 5.53.01 software update release date 12.26.2018

Geçerli Reyting

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Playstation 4 hacking 5.53.01 software update release date 12.26.2018

Status
    mahmutince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 6 
    Tecrübe: 193
    Sonraki Seviye: 282

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Playstation 4 hacking 5.53.01 software update release date 12.26.2018

Alıntı good one of Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    bu işlerden anlamasam burda ne işim var bi tek sende yok ps4 pro var bendede ve online oyunlarda oynuyorum adam açıklamada konuyu açan arkadaş açıklamada jailbreak çıkış tarihini anlatmış zaten bu yıl sonunda demiş siz hala link soruyorsunuz hackarlar yazılım üzerinde çalışıyorlar şimdilik bi tane eskiden bi üyenin yaptığı yüzünden herkezide öyle yargılamaya kimsenin hakkı yok
    Ben esprili bir şekilde konuyu açan üyeden link,kaynak istedim ama siz üzerinize alınmışsınız,bak bende @[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] gibi düşünmeye başladım şimdi,yani konuyu açan üye yoksa siz misiniz,? üstelik konu başlıgına ilk postu atanda sizsiniz,konuyu açan vatandaştan tek bir ses yok ama siz onun adına destan yazmışsınız,eminim bu mesajımdan sonra konuyu açan arkadaşta cevap verecek
    Gelelim diğer konuya her gün onlarca ps4 ile ilgili yalan yanlış konu başlıgı açılıyor,hepsine inanalım mı yani,ne demek link sormayın,acılan konu baslıgı haber dogrusur ona lafım yok zaten ama burası herkese açık özgür bir platform,haddi aşmamak kaydı ile hakaret etmeden isteyen istediğine istediği soruyu sorabilir,sizin mantıga göre gazetelerin her gün yaptıkları sallama yalan yanlış haberlerde dogru oluyor,çünkü gazete yaptı ise dogrudur ve haberi yapan imzası olmasa da olur,kaynaga gerek yok
    Konu mahmutince tarafından (16.Mayıs.2018 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.

Status
    good one of - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 16 
    Tecrübe: 7,985
    Sonraki Seviye: 10,000

Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

ben niye bu nikimden başka bi nik alayım iyice saçmaladın dostum saçmalamayın lütfen ne düşünürseniz düşünün çokta tın tın yani umrumdamı bi kaçtane geri zekalının söyledikleri ayrıca ben üzerime alınmam ben saçma sapan bi insanmıyımki üzerime alınmak gibi kendimi beyenmek veya sizin gibi kendimi bu dünyanın en zeki insanıda zannetmiyorum kalp kırdıysam afola kusura bakmayın bu lafları ikinizde hak ettiniz insanları hemen yargılamak sizin kanınızda var bu arada bende oda yok dediğim gibi ben sizin gibi saçma sapan bi insan olamam eminim konuyu açan arkadaş izliyorsa veya türkçe biliyorsa veya bilmesede translate programıyla çeviripta türkçeyi ingilizceyi bu tartışmamıza gülmekten gözlerine yaş gelmiştir ayrıca ben onun yerinde olsam size değil cevap çölde su bile vermem allahın geri zekalılarıbende espiri yaptım bak sizealınmayın sizde üstünüze belki duvarlara veya bilgisayara demişimdir geri zekalı diye iyi forumlar
    Konu good one of tarafından (16.Mayıs.2018 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

Status
    mahmutince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 6 
    Tecrübe: 193
    Sonraki Seviye: 282

Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    4
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alıntı good one of Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    ben niye bu nikimden başka bi nik alayım iyice saçmaladın dostum saçmalamayın lütfen ne düşünürseniz düşünün çokta tın tın yani umrumdamı bi kaçtane geri zekalının söyledikleri ayrıca ben üzerime alınmam ben saçma sapan bi insanmıyımki üzerime alınmak gibi kendimi beyenmek veya sizin gibi kendimi bu dünyanın en zeki insanıda zannetmiyorum kalp kırdıysam afola kusura bakmayın bu lafları ikinizde hak ettiniz insanları hemen yargılamak sizin kanınızda var bu arada bende oda yok dediğim gibi ben sizin gibi saçma sapan bi insan olamam eminim konuyu açan arkadaş izliyorsa veya türkçe biliyorsa veya bilmesede translate programıyla çeviripta türkçeyi ingilizceyi bu tartışmamıza gülmekten gözlerine yaş gelmiştir ayrıca ben onun yerinde olsam size değil cevap çölde su bile vermem allahın geri zekalılarıbende espiri yaptım bak sizealınmayın sizde üstünüze belki duvarlara veya bilgisayara demişimdir geri zekalı diye iyi forumlar
    Yazdiklarindan ergen oldugun belli bu son mesajim zaten,benim yazdigim mesajda senin yazdiginin alakasi yok,ben sana hakaret etmedim ama sen seviyeyi yerlere çekmişsin,bir sürü saçma sapan şey yazip hakaret etmissin,bana söyleceklerini klavyeden degilde yüzüme karşı söylemeni isterdim,klavyeden böyle sallamak basit kaçıyor,umarim forum kurulu senin gibi seviyeyi düşürenler için gerekeni yapar

Status
    erenkanyanık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    68
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Senior Member

Seviye: 32 
    Tecrübe: 388,364
    Sonraki Seviye: 453,790

Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    544
    118 mesaja 199 teşekkür aldı

@[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] kardeşim adam bir soru sordu bizde yalandır dedik. Sonra yazdı durdu yok hacker yok adam yapar yok bilmemne makale yazdı. Böyle seviyesizler ancak bu kadar olur. Engellenmiş zaten boş konuşan birisi. Sanki konuyu o açmış gibi davranıyor.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri