User Tag List

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

PS4 Oyunları Küçük Patch Yapma ile İlgili Bilgilendirme

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PS4 Oyunları Küçük Patch Yapma ile İlgili Bilgilendirme

Status
    ferex28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    4218
    Yaptığı Beğeniler
    848
    Adminimiz
    Nereden
    antalya

Seviye: 52 
    Tecrübe: 16,171,081
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Konular
    1714
    Ettiği Teşekkür
    1,259
    3,980 mesaja 38,533 teşekkür aldı

PS4 Oyunları Küçük Patch Yapma ile İlgili Bilgilendirme

İşte biz böyle dostluklar kurduk gruplarla. Ayrı yerlerde olsakta gönüller bir...
    Teşekkürler TÜRKÇE OYUN MERKEZİ - Bu sizler herşeyi kısaca özetliyor.

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    https://www.facebook.com/179376965740296/photos/179377379073588/

E-MAİL:ferit-kose@hotmail.com
    CEP NO:05072785189

2. 2 kişi ferex28 üyemize teşekkür etti:
    desperado (05.Eylül.2018),MCTUNA (13.Nisan.2018)

Status

Aldığı Beğeniler
    4218
    Yaptığı Beğeniler
    848
    Adminimiz
    Nereden
    antalya

Konular
    1714
    Ettiği Teşekkür
    1,259

GTA5 PS4 Türkçe yama eklemeyi hallettik.Bununla uğraştığımızdan bir süre fazla çalışma yamalarında ilerleme yapamadım.
    Sürpriz yama çalışmalarım var.Sadece sabır...

Status
    information - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Erişim Engelli Üye

Seviye: 15 
    Tecrübe: 6,307
    Sonraki Seviye: 7,465

Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    9
    8 mesaja 10 teşekkür aldı

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    GTA5 PS4 Türkçe yama eklemeyi hallettik.Bununla uğraştığımızdan bir süre fazla çalışma yamalarında ilerleme yapamadım.
    Sürpriz yama çalışmalarım var.Sadece sabır...
    Maşallah hocam hiç durmak durmuyorsunuz yama çevirileri icinde horizon da varmıdır şimdiden emeğinize sağlık

Status

Aldığı Beğeniler
    4218
    Yaptığı Beğeniler
    848
    Adminimiz
    Nereden
    antalya

Konular
    1714
    Ettiği Teşekkür
    1,259

Alıntı information Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Maşallah hocam hiç durmak durmuyorsunuz yama çevirileri icinde horizon da varmıdır şimdiden emeğinize sağlık
    Horizon Zero Down çok uzun bir diyalog ve içeriğe sahip.Kısa sürede bitmez.

Status
    LordVader12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    0
    Junior Member

Seviye: 11 
    Tecrübe: 1,928
    Sonraki Seviye: 2,074

Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    22
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Hocam öncelikle ellerinize sağlık. Benim bir sorum var. The Witcher 3 GOTY sürümünün 2. bölge pkg dosyasını en fazla v1.30a kadar bulabildim. 1.31 sürümü bildiğim kadarıyla Türkçe dil desteğinin geldiği sürüm. Bu güncellemeyi ayrı olarak nereden bulabiliriz yahut eğer vaktiniz varsa pc üzerindeki Türkçe yamayı port edebilir misiniz? Daha önce port edildiyse nereden bulabiliriz? Şimdiden teşekkürler

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Seviye: 35 
    Tecrübe: 773,872
    Sonraki Seviye: 824,290

Konular
    65
    Ettiği Teşekkür
    185
    129 mesaja 920 teşekkür aldı

Alıntı ferex28 Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Selamlar MCPS4 Üyeleri ve Takipçiileri. Bu konuyu açma sebebim son zamanlarda bazı şahısların artık tak dediretecek cinsten konuşmalarıydı.
    Kendim orjinal olarak PS4 kullanmaktayım. İlk 4.05 ardından 4.55 versiyonlarındaki açık sayesinde korsan kullanan PS4 sahipleri için yama yapımına el atmadım. Sebebi; tam randımanlı sistemin kırılmasını beklemekti. Nitekim Poulkilly arkadaşımla bu işe soyunduk. İlk başlarda oyunların yamaalrını yapabilmek için CD'lerden backup alıyorduk. Sonrasında internete düşen pkg oyunlarını açıp kapatabilmeyi öğrendik. Ardından yama portlarımıza
    devam ettik. Yaklaşık 30'u geçik yama konusu açtım. Bunlardan şu anda indirilebilinen, konularda gördüğünüz oyun yamaları. Yayınladıklarımda hep oyun içine gömülü olarak sizlere sundum. ÇIKTI dediğim yamalar bile hazır. Hatta yamasının oyuna gömülmüş uploadları bile. . Gelelim konuyu açma sebebime; bazı vatandaşlar yamalara küçük patch yaptım, Türkiye'de ilk, ilk defa ben yapıyorum. İşte çekincemelerim var. Yayınlarsam burdan alıp bunu ben yaptım diyecekler, falan filan...

Yav arkadaşım senin güç bela çözdüğün küçük patch olayını ben taa Dark Souls 3 yamasını yaptıgım zamanda çözdüm. O zamandan beri her yaptıgım yamanın küçük patchi elimde mevcut. Ne diye ortada bunu öylece paylaşayım ki? Aramışsın bak bulmuşsun. Çok güzel.
    Ama buraya gelip sahte nickler açıp VPN adresleri kullanıp, IP adresinin yerini değiştirmenin anlamı yok. Konularda o kadar yazdım. Ne demek istediğimi anlamışsındır. Bu siteyi takip ettiğini çok iyi biliyorum. Bir ton sahte üyelik açıp PS4 yama konularına mesajlar yazdın. Ne diye bunlara gerek duyuyorsun? Delikanlı gibi konuş. Poulkilly'nin dükkanına gidip bilgi almak istemeni de anlıyorum. Benim adıma sana gereken bilgiyi de vermiş. Lütfen senden ricam; kimseyle tartışmak istemiyorum. Yaşım 36. Senden yaşça büyüğüm. Ve PS4 oyunlarınayama yapma hazırlıgını ben 2 yıl öncesinden başladım. Toollarını edindim. Dosyalarını ayarladım. Çevirdiğim ve grupça çevirdiğimiz PC oyunlarını, sırf konsola çıkan oyunları seçtim. Hep bunların hazırliğını yaptım. Diğer çeviri gruplarıyla antlaştım. Arka fontta daha duyurmadığım ve konusunu açmadığım yama çalışmalarım ve port çalışmalarım var. Fallout 4 çeviren grubun başıyla yeni bir oyun yaması portuyla daha antlaştık. Hepsi zamanla, Allah izin verirse yapacağım.

Buyrun arkadaşlar, size sürpriz bir oyun yaması. Bu oyunun yama konusunu açmadım. PS4 oyunlarına ''Küçük Yama Patchi'' nasıl yapılıyormuş izleyin.
    Yamayı test eden ''Poulkilly'' arkadaşıma tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Küçük yama yapma rehberi paylaşsanız fena olmazdı.vaktim oldukça işten çocuklardan buldukça uğraşıyorum bi yama denemesi yaptım param.sfo da hata alıyordum onu hallettim ama naptımsa playgo.chunk.dat sorununu çözemedim.İşin ilginci ise şu önceden oyunların pkg sini çıkartıp yeniden kapatabiliyordum sorunsuzca ama şimdi nedense genps4 ile oluştuduğum .gp4 dosyasını açtığımda tüm dosyalar yok görünüyor sanki oluşturduktan sonbra silmişim gibi.Manuel atıyorum bu seferde yine playgo-chunk.dat hatası alıyorum oysa hiçbi dosyaya dounmuyorum bile.Zaten chunk scenario olaylarına dalıncada başım çatlıyor onu yap bunu yap derken çok kafa patlatıyor insan size saygım sonsuz.Zor işler.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Status

Aldığı Beğeniler
    4218
    Yaptığı Beğeniler
    848
    Adminimiz
    Nereden
    antalya

Konular
    1714
    Ettiği Teşekkür
    1,259

Alıntı Kazuma Nickli Üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Küçük yama yapma rehberi paylaşsanız fena olmazdı.vaktim oldukça işten çocuklardan buldukça uğraşıyorum bi yama denemesi yaptım param.sfo da hata alıyordum onu hallettim ama naptımsa playgo.chunk.dat sorununu çözemedim.İşin ilginci ise şu önceden oyunların pkg sini çıkartıp yeniden kapatabiliyordum sorunsuzca ama şimdi nedense genps4 ile oluştuduğum .gp4 dosyasını açtığımda tüm dosyalar yok görünüyor sanki oluşturduktan sonbra silmişim gibi.Manuel atıyorum bu seferde yine playgo-chunk.dat hatası alıyorum oysa hiçbi dosyaya dounmuyorum bile.Zaten chunk scenario olaylarına dalıncada başım çatlıyor onu yap bunu yap derken çok kafa patlatıyor insan size saygım sonsuz.Zor işler.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
    Sana özelden bir video atayım.Ona bakıp yaparsın.Çok basit.

9. ferex28 üyemize teşekkür edenler:
    Kazuma (05.Eylül.2018)

Status
    Kazuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aldığı Beğeniler
    0
    Yaptığı Beğeniler
    1
    Moderator

Seviye: 35 
    Tecrübe: 773,872
    Sonraki Seviye: 824,290

Konular
    65
    Ettiği Teşekkür
    185
    129 mesaja 920 teşekkür aldı

Sana özelden bir video atayım.Ona bakıp yaparsın.Çok basit.
    Teşekkür ederim.
    Uğraştıran taraf playgo-chunk uzantılı olanlar en azından ps2 oyunları için yapmak istiyorum çünkü bazı oyunlarda config ayarları uyuşmuyor 1 kb dosyayı değiştirip yama ile atmak baaitken oyun 4gb ise tekrardan pkg yapmak hdd ye atmak ortalama 10 dakikayı geçiyor.
    Sonrasında ps4 oyunları için de bikaç deneme yapıcam.
    Anlamadığım konu genps4 ile .gp4 oluşturunca file missing yazması halbuki dosyalar aynı yerinde birden bire neden böyle oldu hiçbişey değiştirmedim bilgisayarda da çok ilginç bi hal aldı.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Visitors found this page by searching for:

Bu Konu için Etiketler

Yer imleri